Samsung Evsahipliğinde Minik Şefler Mutfakta
Samsung Evsahipliğinde Minik Şefler Mutfakta

Samsung Evsahipliğinde Minik Şefler Mutfakta! Samsung ev sahipliğinde Intema Mutfak’da gerçekleşen etkinlikle cemiyet hayatının ünlü anne ve çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Samsung Michelin Yıldızlı Şeflerden ilham alarak tasarlanan yeni ankastre serisi Chef Collection ürünlerinin kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede

eğlenceli görüntülere sahne oldu. ‘Samsung Chef Collection’ mutfak  etkinliğinde  çocuklar hem yaratıcılıklarını hem de el becerilerini geliştirerek kendi yaptıkları yiyecekleri hayal güçlerine göre şekillendirdiler. Çocuklar hazırladıkları kurabiyeleri de birbirleriyle paylaştılar.

Ahu Orakçıoğlu, Benan Saraç, Ayşegül Ünal, Burcu Şendir, Banu Kalpakçıoğlu, Füsun Kuran, Nazlı Sert, Tuba Ergin gibi isimlerin çocuklarıyla beraber katıldığı etkinlikte anneler ve çocukları birbirinden lezzetli cupcake ve kurabiyeler hazırladılar.

Samsung  Chef Collection ürünlerinin kullanılarak düzenlendiği etkinlikte, çocuklar pastacılığı sanata çeviren ünlü Şef Zeynep Yümlü’den eğitim alırken, aynı zamanda anneleri ile birlikte keyifli vakit geçirdiler. Minik şefler Samsung’la mutfağın sırlarını keşfetmenin yanı sıra çok sevdikleri lezzetlerin nasıl hazırlandığını da öğrenmiş oldular.

Ziyaretçi Yorumları