Sanatın Kalbi Swissotel’de Bodrum’da Grafiti Şov
Dağlarca Çağlar, Reach Geblo, Ekin Çağlar

Sanatın Kalbi Swissotel’de Bodrum’da Grafiti Şov! Cemiyet hayatı ve sanat camiasının önde gelen isimleri Swissôtel Resort Bodrum Beach’te bir araya geldi. Türkiye’nin önde gelen grafiti sanatçılarından Reach Geblo’nun sürpriz performansıyla renklenen geceye 100’e yakın seçkin davetli katıldı.

Swissôtel Resort Bodrum Beach, Bodrum’da sanat dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Cemiyet hayatı ve sanat camiasının önde gelen isimleri, Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar ve eşi Ekin Çağlar ev sahipliğinde; Swissôtel Resort Bodrum Beach’te hizmet vermeye başlayan La Scarpetta’da bir araya geldi. 

Sanatın Kalbi Swissotel’de Bodrum’da Grafiti Şov!

100’e yakın davetlinin katıldığı gece, Türkiye’nin önde gelen grafiti sanatçılarından Reach Geblo’nun sürpriz performansıyla renklendi. Dağlarca Çağlar, Reach Geblo’nun son dokunuşlarını davetlilerin gözleri önünde tamamladığı eseri çağdaş sanat koleksiyonuna ekledi. Geceye katılan isimler arasında Hacı Sabancı, Nazlı Kayı, Jülide-Mehmet Ali Berkman, Esra Oflaz-Ziya Güvenkaya, Aslıhan-Ömer Abacı, Eda-Sarp Evliyagil, Elif Dürüst, Meral Yazıcı ve Müge Tezman Sırmabıyık gibi isimler dikkat çekti.

Davetliler, Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar ve eşi Ekin Çağlar ev sahipliğinde Swissôtel Resort Bodrum Beach’in atmosferinin keyfini çıkardı.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırımlarla Bodrum ile özdeşleşen Çağdaş Holding, bölgede sanatın gelişimi için de önemli projeler yürütüyor. Genç sanatçıların desteklenmesi amacıyla bugüne kadar önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan Çağdaş Holding, bu kapsamda Eylül ayında Bodrum’da bir grafiti festivali düzenlemek için hazırlıklarını sürdürüyor.

Ziyaretçi Yorumları