Belgin Aksoy

Belgin Aksoy’dan Global Arena’da Başarı Üstüne Başarı! Global Wellness Day ile tüm dünyaya bir “iyi yaşam günü” armağan eden Belgin Aksoy, 8 Haziran’daki Global Wellness Day 2019 kutlamasıyla, tüm dünyada milyonlara ulaştı.Şimdi ise yeni iki ödül ile bu başarısını perçinledi. 

2011’den bu yana sekiz yıl üst üste World Luxury Spa Awards ödülüne layık görülen Richmond Nua Wellness – Spa, bu kez ‘GLOBAL’ ödüle layık görüldü ve “Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı” ayrıca “Avrupa’nın En Lüks Spa’sı” unvanlarının sahibi oldu.

2019 World Luxury Spa Awards ödül töreni Saint Petersburg, The State Hermitage Museum Official Hotel’de düzenlenen özel bir törenle duyuruldu.

Belgin Aksoy’dan Global Arena’da Başarı Üstüne Başarı!

Törene katılan, Aksoy Group Yönetim Kurulu Üyesi, Belgin Aksoy: “Başta Genel Müdür, sevgili Hakan Balcan olmak üzere tüm ekibimizi tebrik ediyorum. 8 yıl üst üste, ülke, bölge, kıta ödüllerinden sonra, bu yıl ‘Global’ ödülü almak paha biçilemez. Dünyada wellness-spa sektörünün nabzını tutmak adına yaptığım çalışmalar, tüm yol arkadaşlarımın her gün göstermiş olduğu özveri ve disiplinli çalışmanın karşılığını aldık, çıtayı yine yükselttik.”

Richmond Nua Wellness – Spa geçtiğimiz yıl da World Luxury Spa Awards’da Avrupanın En Lüks Destinasyon Spa’sı ödülünü kazanmıştı.

Ziyaretçi Yorumları