Sensin O Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Sensin O Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor! Sanat dünyasının önde gelen isimleri, starlar, sporcular, profesyoneller, ünlü markalar ve eğlence dünyasıyla ilgili projeler tasarlayarak, bu projeleri açık artırmaya sunan Sensin O hayalleri gerçeğe dönüştürürken Türkiye’de yepyeni bir toplumsal fayda yaratma platformu oluşturuyor.

Hayalindeki aktörle tanışmak, kırmızı halıda yürümek, hayranı olduğun dizide rol almak, popüler bir TV gösterisinde kendini milyonların önünde ispat etmek, tuttuğun takımla birlikte aynı uçakta deplasman maçına gitmek veya bir petrol arama platformunu ziyaret etmek artık mümkün. Ulaşılması zor gibi görünen tüm bu hayalleri ve daha fazlasını gerçekleştirmek bir yandan da toplumsal fayda sağlamak için kurulan SensinO; web sitesi ve mobil uygulama olarak faaliyete başladı.

Sensin O Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor! Açıldığı günden itibaren hem ünlü isimlerden hem de kullanıcılardan yoğun ilgi gören SensinO, bugüne kadar birçok etkinlik gerçekleştirdi. Gerçekleşen etkinlikler arasında O Ses Türkiye’de şarkını söyle, İstanbullu Gelin’in setine ziyaret gerçekleştir, Hadi Be Oğlum filminin galasına katıl ve Kıvanç Tatlıtuğ ile tanışma fırsatı yakala, Söz dizisi setine misafir ol, Hüsnü Özyeğin ile özel locasında Beşiktaş maçı izle, Ali Şen ve Faruk Süren’le aynı masada sohbet et, Alex ile Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova maçını izle gibi etkinlikler yer aldı. Yakın zamanda gerçekleşecek “Bir Arkadaşınla Survivor’a Git” etkinliği ise platformun en çok ilgi gören tekliflerinden biri oldu.

Online yolculuğuna fark ve heyecan yaratan tekliflerle iddialı bir başlangıç yapan SensinO; yurt dışında pek çok örneği görülen bir iş modeliyle ‘yeni nesil bağış yöntemi’ olarak da derneklere fon yaratmayı amaçlıyor.

Sensin O Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor! Platform üzerinden sunulan açık artırmaya en yüksek teklifi vererek kazanan kişi; hayalindeki eşsiz deneyimi yaşarken, etkinlik sahibi ünlünün takdirine göre bir sivil toplum kuruluşuna da yardım etmiş oluyor. Etkinliklerden elde edilen gelirin yüzde 80’i organizasyon giderleri ve bir sivil toplum kuruluşuna ayrılırken, yüzde 20’si eşsiz deneyimleri tasarlamaya devam etmek için SensinO’ya kalıyor.

Dernekler İçin Yeni Bir Buluşma Platformu: SensinO

Sensin O Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor! Yurt dışında özellikle ABD’de benzer iş modelini gerçekleştiren ve STK’lara fon yaratan birçok sitenin olduğunu söyleyen oluşumun ortaklarından Metin Şen, SensinO’nun Türkiye’de bulunan derneklerin de ilgisini çekmeye başladığını belirtti ve iş modelini şöyle açıkladı:

“SensinO’da açık artırma usulü ile satışa sunduğumuz her etkinlikten elde edilen gelirin yüzde 20’lik kısmını hizmet bedeli olarak alıyoruz. Yüzde 80’i etkinlik sahibi ünlüye veya etkinlik sahibi ünlünün tercih ettiği STK’ya aktarılıyor. Böylelikle hayranları idolleriyle buluştururken bir yandan da ihtiyaç sahiplerine dolaylı yoldan katkıda bulunarak sosyal dayanışmaya ve yeni nesil bir bağış yöntemine öncülük etmeyi hedefliyoruz. Bu iş modelimiz Türkiye’deki derneklerin de ilgisi çekmeye başladı. Yaptığımız etkinlerle bugüne kadar UNICEF, TOÇEV, KAÇUV, Çocuk Eğitim Derneği gibi derneklere fon sağladık. Amacımız bu derneklerin sayısını artırarak daha fazla kişiye fayda sağlamak ve dernekler için yeni bir buluşma platformu haline gelmek” dedi.

Ziyaretçi Yorumları