Son Günlerde Gezegenlerde Neler Yaşanıyor
Son Günlerde Gezegenlerde Neler Yaşanıyor

Son Günlerde Gezegenlerde Neler Yaşanıyor! Son günlerde gezegenlerde neler yaşanıyor ne hareketlilik…Gezegenlerin bu hareketleri ile hayatlarımızda bir döngünün sona ermesi ve yeni bir döngünün arasında neler yaşanıyor … Astroloji uzmanı Zeynep Ceylan Kankat’a sorduk. Bakın neler anlattı…

Sevgili Dostlarım gökyüzü bizlere bir müddettir , kendimiz ile ilgili çok önemli bir mesaj iletmeye çalışıyor.

Gökyüzünde ki BOĞA BURCUNDAKİ URANÜS ile OĞLAK BURCUNDA RETRO POZİSYONDAN az önce çıkan MARS arasında zorlu bir açı kalıbı meydana getirirken . Diğer tarafdan ise maddi ve manevi tüm değerlerimizi temsil eden TERAZİ BURCUNDA Kİ VENÜS ile OĞLAK BURCUNDA Kİ PLUTO arasında oldukça zorlu ve mücadele etmemizi gerektiren bir başka kare açı kalbı meydana geliyor olacak. Hayatdan ,yemek ve içmekten diğer tüm ikili ilişkiler üzerinden almakta olduğumuz ; arzu ,istek ve haz içeren konularda ,bizleri değiştirmek ve dönüştürmek bir diğer manada öldürüp , tekrardan diriltmek üzere hareket etmeye başlıyor. Bizlerin yenilenip en güzel ve en son halini alması için ,tıpkı bir tırtılın kozasından çıkıp adeta bir kelebeğe dönüşmesi gibi; bizleri bu değişim adına baskılıyor ve zorluyor olacak .
Şimdilerde bizlere verilmek istenen bu önemli mesajın son demlerine doğru ilerlerken ; Özellikle 6 EKİM 2018 de VENÜS’ün zarar gördüğü AKREP BURCUNDA Kİ 40 gün boyunca sürecek olan retro yolculluğu öncesinde , sizleri uyarmak istedim.Çünkü hepimizi oldukça zorlayacak ve baskı altında tutacak olan bu VENÜS retrosu boyunca sağlam bir psikoloji ve farkındalığa sahip olmamız çok ama çok önemli ‼️olacak Sevgili Dostlarım .
Onun için bugünden itibaren , kendimiz ile olan savaşımızı , nefretimizi ve suçluluk duygumuzu bitirmeye gönüllü olmalıyız.KENDİMİZ İLE BARIŞ İMZALAMALI VE KENDİMİZİ OLDUĞUMUZ HALİMİZLE KABUL ETMELİ , sevablarımızla ve günahlarımız ile birlikte SEVMEYE tekrardan BAŞLAMALIYIZ.

Farkına varmak ve şifalanmak isteyenler için çok önemli ve gizli bir şifa kapısının aralandığı bugün!!
AY sabah erken saatlerde ,(4:30) da Mars ile kare URANÜS İLE KAVUŞUM yaparak , yüceldiği Boğa burcuna geçiş yaptı .Akşam saatlerinde ise VENÜS TERAZİ burcunda BAŞARI vaaddeden SPİCA YILDIZI💫 ile kavuşum yapacak önemli ,sağlam ve kalıcı yenilikler yapmak üzere bizlere yardım ve şans getirmeye başlayacak.Bugün ayrıca CUMA VENÜS günündeyiz. Sevgi ve birlik zamanı olan Cuma günün bereketi de ,bizlerin üstünde iken bu fırsattı değerlendirmeniz tavsiye ederim.

Ayrıca bugünden itibaren MARS da en kuvvetli olduğu OĞLAK BURCUNDA hareket ediyor olacak.Özellikle de 4 EYLÜL ‘e kadar maksimum güçte olacağı bu süreyi pozitif bir şekilde kullanmak üzere harekete geçmeliyiz.

Yine 11EYLÜL ‘e kadar da bu tür maddi konular ile ilgili örneğin ; yatırım,para ve alım satım gibi , tüm önemli işlerinizi halletmek için kullanabileceğimiz harika bir enerji bizler ile birlikte olmaya devam edecek.

Son Günlerde Gezegenlerde Neler Yaşanıyor! 9 Eylül de ise meydana gelecek olan BAŞAK BURCUNDA Kİ YENİ AY (+ -15 gün içinde ) ile birlikte ; hayatınızda yenilik yapmak istediğiniz konuları taçlandırabilirsiniz.

Ancak ben sizlere bugünkü oluşum ile ilgili olarak , maddiyattan öte manevi zenginliğimiz ve kendi ruhsal yolculuğumuz ile ilgili büyük bir farkındalık ve şifa olacak bir konuyu paylaşmak istiyorum Sevgili Dostlarım.

Yaşamdan haz almak ve bunu en güzel şekilde etrafımızda kişiler ile paylaşmak ve çoğaltmak çok önemlidir. Ancak bunu yaşarken tembellik, hırs ve açgözlülüğün tuzağına düşüşmemeli bilakis bu duygumuzu daha yaratıcı olmak ve tekamül yolunda ilerlemek adına kullanmalıyız.

Yaşamda var olmak adına, sahip olduğumuz HAZ duygusunu son derece dengeli bir şekilde kullanmaya dikkat etmeliyiz.

Zira HAZ duygusunun çokluğu tembellik ,var olan sorunları büyütmeye ve çözümsüzlük gibi zarara sebep olurken az olmasıda bizleri depresyona , ölüme ve aşırı tembelliğe sürükler .Yaşam sevincimizi ve hayattan haz alma isteğimizi dengeleyerek ilerlememiz bizler için son derece önemli Sevgili Dostlarım.

Son Günlerde Gezegenlerde Neler Yaşanıyor! Hayat yolunda ne yazık ki her zaman arzu ettiğimiz herşeye kavuşamıyoruz. Önümüze çıkan engeller, olumsuzluklar, başarısızlıklar sonucunda bizler şevk ve hırsını kaybetmemeliyiz . Yılmadan ve küsmeden yolumuza devam etmeliyiz. Zira hayat bizim ona küsmemizi umursamaz ,bir şey anlamaz ve yoluna kendi bildiği şekilde yoluna devam eder. Bu yolculukta en çok sevmemiz ve özen göstermemiz ve olduğu gibi kabul edilmemiz gereken kişi aslında KENDİMİMİZ bunu hiç unutmayalım lütfen.

Ziyaretçi Yorumları