Tilkicik Koyunda Anlamlı Davet

Tilkicik Koyunda Anlamlı Davet! Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda benzersiz bir yarımada üzerinde yer alan Epique Island’ın yeni model villasında, Banu Aksoy Tarakçıoğlu ve Aykut Tarakçıoğlu ev sahipliğinde 7 Temmuz Cumartesi akşamı unutulmaz bir davet gerçekleşti. Cemiyet hayatının ünlü simaları davette Ayşe Arman ve HerbaFarm kurucusu Meltem Kurtsan anlatımıyla, Bodrum doğal güzelliklerini dinlediler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar Emre Ersoy Orkestrası eşliğinde latin müzik ezgileriyle keyifli bir gece geçirdiler. Aksoy Ailesi’nin tüm fertlerinin katıldığı davette, misafirleriyle yakından ilgilendiler.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin buluştuğu etkinlikte Banu Aksoy Tarakçıoğlu;  Ayşen Zamanpur, Mehtap Elaidi, Pınar Eczacıbaşı, Can Peker, Oflaz Güvenkaya, Begüm Ayaydın, Merve – Cenk Kırbeyi, Caterina-Umur Birand, Esra Taşar gibi birçok isimi ağırladı.

Epique Island, etkinlikle birlikte Ayşe Arman tarafından tasarlanan Sakajewa İyilik Kolyeleri misafirlere hediye ederken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 20 kız öğrencinin Herbafarm Akademi’de Doğal Hayat Bursu almasına da destek oldu.

Ziyaretçi Yorumları