Tuğçe Eyilik Yeni Koleksiyonu “Boho Living” İle Karşınızda
Canan İmer, Nesrin-Tuğçe Eyilik, Nebahat Çehre, Demet Sabancı Çetindoğan

Tuğçe Eyilik Yeni Koleksiyonu “Boho Living” İle Karşınızda! 2002 yılında Türkiye’deki ilk branding firmalarından TrendTiger’ı kurup tekstilden gıdaya , inşaattan, sanayi, finans gibi birçok sektörde markaya yeniden oluşum, sıfırdan marka yaratma ve logo, kurumsal kimlikten ambalaj tasarımlarına kadar reklam sektöründe uzun yıllar tasarım ve tanıtım uygulamalarında hizmet veren  Tuğçe Eyilik, mobilya tasarım markası BonObjet’nin özel yaz koleksiyonu ‘Boho Living’i önceki akşam Galeries Lafayette Emaar Square Mall’da düzenlenen davette sundu.

Büyük beğeni ile karşılanan koleksiyon lansmanına Demet Sabancı Çetindoğan, Nebahat Çehre, İpek Köse, Buket Taşdelen, Meral Kosif, Zeynep Germen, Rabia Kurşun, Tuğçe Peksayar ve Gülbin Simitçioğlu gibi isimler katılım gösterdi.

Tuğçe Eyilik Yeni Koleksiyonu “Boho Living” İle Karşınızda! Yaşam alanlarına kalıcı tasarım, konfor ve keyif katmayı felsefesi olarak benimseyen BonObjet (İyi Objeler), ismi ile de bu felsefeyi yaşatmayı hedefliyor. BonObjet, koleksiyonlarında XIV.Louis dönemi ruhu ve klasikliğini, günümüz modern çizgileriyle harmanladığı fonksiyonel tasarımlarıyla göze çarpıyor. Marka, mobilyalarında evlere, mekanlara, markanın duygusunu, enerjisini tasarım detaylarına yansıtan kalıcı objeler üretiyor.

BonObjet’nin özel yaz koleksiyonu Boho Living, bohem kültürü ve yaşam stilinden ilham aldı. Bu etki bambu gibi yaşayan ağaçların ham kullanımları ile birlikte, canlı renklerde yeşil ve doğanın en göz alıcı tonlarında kumaş motiflerine yansıtıldı.

Bambu, keten, kuş, çita ve zebra desenleri, en iddialı ve doğal yaşam öncü unsurları ile “Boho Living” koleksiyonu “özgür ruhlara” hitap ediyor.

Tuğçe Eyilik Yeni Koleksiyonu “Boho Living” İle Karşınızda! Bon Objet’nin diğer koleksiyonları, Dark Wood, Black&White ve Home Living’in yanı sıra, tasarım berjer ve koltuklar, puflar, sehpa ve mermer tasarımlar, kumaş minder ve yastık çeşitleri, aydınlatma ve birçok farklı tasarım daha önce denenmemiş tasarım ve çizgilerle dikkat çekiyor.

 

Ziyaretçi Yorumları