Yılmaz Ulusoy’dan Cem Yılmaz’a İade-i Ziyaret
Cem Yılmaz, Yılmaz Ulusoy

Yılmaz Ulusoy’dan Cem Yılmaz’a İade-i Ziyaret! Duayen işadamı Yılmaz Ulusoy, yeni yılın ilk günlerinde oyuncu Ozan Güven ile birlikte kendisini ziyaret eden ünlü komedyen Cem Yılmaz’a iade-i ziyarette bulundu. Levent’teki holding merkeziyle aynı sokakta bulunan Cem Yılmaz’ın evinde gerçekleşen buluşmaya Sadri Alışık ve Ayhan Işık sohbeti damga vurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın aynı zamanda home ofis olarak kullandığı Levent’teki villasında Ayhan Işık ve Sadri Alışık fotoğraflarının önünde sohbet eden ev sahibi Cem Yılmaz ve konuğu Yılmaz Ulusoy bol bol sinemadan bahsetti…

Yılmaz Ulusoy’dan Cem Yılmaz’a İade-i Ziyaret! Sinema ve tiyatroya olan tutkusu bilinen, “İşadamı olmasam sanatçı olurdum” sözünü her fırsatta dile getiren ünlü işadamı, Cem Yılmaz’a Sadri Alışık ve Ayhan Işık la ilgili anılarını anlattı. Yılmaz Ulusoy, “Rahmetli Sadri Alışık çok yakın dostumdu. Tam bir İstanbul beyefendisi olan Sadri Alışık ve Türk Sineması’nın taçsız kralı Ayhan Işık’ın dostlukları malum… Sadri Bey, Ayhan Işık’ın ani ölümünden çok etkilenmişti, adeta öksüz kaldı.

Türk Sineması’nın sıkıntılı günleriydi ve Sadri Alışık bir fener gibi yol göstericiydi. Keşke daha uzun yaşasaydı ama ömrü vefa etmedi” dedi.

Cem Yılmaz da, kendisine rol model gördüğü Sadri Alışık’ı henüz komedyenliğinin başında kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşadığını, filmlerinde yaptığı göndermelerle ustanın adını yaşatmaya çalıştığını dile getirdi.

ARTIK SANATÇI OLMANIN

ZAMANI GELMEDİ Mİ?

Yılmaz Ulusoy’dan Cem Yılmaz’a İade-i Ziyaret! Buluşmada bu duygusal anların ardından Cem Yılmaz’ın “Yılmaz Ağabey, sizlerin sanata düşkünlüğünüz malum… İşadamı olmasam sanatçı olurdum diyorsunuz hep. İş alanında duayensiniz. Artık sanatçı olmanın zamanı gelmedi mi? Bir filmde artık sizinle beraber oynayalım” sözleri kahkahalara neden oldu…

Duygusal bir havada başlayan sohbet Cem Yılmaz’ın yaptığı şakalarla neşeli bir şekilde son bulurken Cem Yılmaz en kısa zamanda Yılmaz Ulusoy’u yine ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi vereceği sözünü verdi.

YILMAZ ULUSOY, “ARİF V 216”

FİLMİNE HAYRAN KALMIŞTI!

İş dünyasının duayeni Yılmaz Ulusoy sanata ve sanatçıya büyük değer verir. Her fırsatta sanat insanlarıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyan duayen işadamı 2017’nin son günlerinde iki gün arka arkaya iş ve sanat dünyasından dostlarını ağırlamıştı. Bu davetlere katılamayan ünlü komedyen Cem Yılmaz Ocak sonunda Yılmaz Ulusoy’u Levent’teki holding merkezinde yakın dostu oyuncu Ozan Güven’le birlikte ziyaret etmiş, bu renkli buluşmada Yılmaz Ulusoy’un oğlu Mehmet Yılmaz  Ulusoy ve torunu Kaan Şenol da hazır bulunmuştu.

Yılmaz Ulusoy’dan Cem Yılmaz’a İade-i Ziyaret! Buluşmada Cem Yılmaz, Türk sinemasını yakından takip eden Yılmaz Ulusoy’a Ozan Güven ile başrollerini paylaştığı son filmi “Arif V 216” ile ilgili renkli ayrıntıları aktarmıştı… “Arif V 216”da Türkiye’de ilk kez kullanılan 3D dublörleri çok merak ettiğini belirten Yılmaz Ulusoy, filmin çok başarılı olduğunu Cem Yılmaz’ın Türk sinemasına çok farklı bir vizyon kattığını belirterek kendisini kutlamıştı…

Ziyaretçi Yorumları