Adrenalin Dolu Bir Geziye Ne Dersiniz
Adrenalin Dolu Bir Geziye Ne Dersiniz

Adrenalin Dolu Bir Geziye Ne Dersiniz? Tam yaz biterken kapınızı çalan kurban bayramı tatili macera dolu bir tatilin hayallerini kuranlara büyük bir fırsatın kapısını açıyor.

Elbette tatilde dinlenmek, güneşlenmek, denize girmek ve yeni yerler görmek herkesin alışkanlığı ama harika tatil anılarını biriktirmek için macera sporlarından daha iyi bir alternatif yok…Türkiye’nin adrenalin dolu ilk ve tek aktivite merkezi,  alternatif tatil aktiviteleri sunan “althernas.com” size hiçbir yerde bir arada bulamayacağınız müthiş öneriler sunuyor. Unutulmaz bir tatil planı yapıyorsanız, klasik tatillerden sıkıldıysanız ve yenilik arıyorsanız biraz harekete geçmenin vakti gelmiş olabilir. Tatilde şezlonga mahkum olmanın dışında “bunu da yaptım” diyeceğiniz heyecanlar sizleri bekliyor. Tatilinizi, uzun zamandır yapmak istediğiniz ya da zaten tutkunu olduğunuz bir macera sporu ile renklendirmek artık çok daha kolay. Daha önce ayak basmadığınız bir ormanda ATV Safari Turu’na çıkmak ya da Scuba Dalış ile sualtı dünyasının gizemlerini keşfetmek kulağa hoş geliyor mu?

Kapadokya’daki meşhur balon turlarını herkes bilir. Peki ya Kıbrıs semalarında da balonla uçabileceğinizi söylesek ne dersiniz. Dip Kapraz semalarında çıkacağınız balon turuyla unutamayacağınız bir Akdeniz sabahı yaşayacaksınız.

Yamaç paraşütünü bir de yavru vatanda denemeye ne dersiniz? Kıbrıs semalarında muhteşem bir yamaç paraşütü yaşamak gibisi yok.

Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ta dalış yapmayı denediniz mi? Akdeniz’in masmavi sularına inmek, denizler altındaki muhteşem güzellikleri yakından görmek sizin elinizde.

Artık tatil planı yaparken hayalinizdeki aktiviteye göre bir yer seçmek sizin elinizde. Aylar öncesinden istediğiniz heyecanı planlayabilmeniz artık mümkün. althernas.com macera sporlarını tek bir çatı altında toplama fikriyle doğdu ve kısa bir süre önce de hayata geçti. Yaşar Üniversitesi Minerva Kuluçka Merkezi’nde başlayan bu serüven, Hayal Mahsulleri Dijital Sanatlar Atölye’sinin genç ve dinamik ekibinin ellerinde her geçen gün biraz daha büyüyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞACAĞINIZ DAHA İYİ BİR ANI YOK

Adrenalin Dolu Bir Geziye Ne Dersiniz? Tatilin vazgeçilmezleri arasındadır paylaşım yapmak. Ancak artık denizde yüzerken yapılan paylaşımlar pek “like” almıyor.

Sosyal medyada aktif olmak bir kenara sosyal hayatta da aktif olma vakti geldi de çattı diyenlerdenseniz hep hayalini kurduğunuz ama gerçekleştirmesinin zor olduğunu düşündüğünüz aktiviteler artık bir tık uzağınızda.

1900 metre yükseklikten gerçekleştirilecek bir yamaç paraşütü atlayışı ya da Kapadokya’nın Dünyaca ünlü coğrafyasın da balon turu yapabilmek gündelik hayatın stresinden sizi uzaklaştıracak aktivitelerden sadece bazıları.

Adrenalin Dolu Bir Geziye Ne Dersiniz? Maceraya atılmak için althernas.com’a girmeniz ve istediğiniz aktiviteyi istediğiniz fiyatlarla seçmeniz yeterli. Türkiye’nin ve KKTC’ninen ünlü tatil noktalarında bir çok aktivite için rezervasyon yaptırabileceğiniz  althernas.com günden güne hem aktivite, hem de lokasyon olarak büyümeye devam ediyor. Size kalan maceraya karar vermek ve kendinizi onun kollarına bırakmak.

Ziyaretçi Yorumları