Vakko İle Kusursuz ve Cesur
Vakko İle Kusursuz ve Cesur

Vakko ile Kusursuz ve Cesur! Gelinlik trendlerinin belirleyicisi Vakko Wedding, 2018 koleksiyonu ile; 30’a yakın tasarımcı ve markanın eşsiz koleksiyonlarını gelin adaylarıyla buluşturuyor. Vakko Wedding’in yeni sezonunda zenginişlemeler,minimalçizgiler,transparan ve dinamik detaylarla birleşiyor, göz kamaştırıcı bir ihtişam sunuyor.

Dünyaca ünlü Elie Saab, Zuhair Murad, tasarımlarıyla Vakko Wedding’de

Herdönem,gelinlerin vazgeçilmezleri arasında yeralan gösterişli gelinlikler sadece kraliyet düğünlerine özgü bir asaletle bu sezon da başrolde olacak. Üç boyutlu çiçekler, işlemeler, dantel aplik kullanımları ile zenginleştirilmiş kabarık etekler, Elie Saab, Zuhair Murad gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla Vakko Wedding’ de buluşuyor.

Sadeliğin ihtişamını yansıtan Minimal trend ile büyüleyici gelinler

Vakko ile Kusursuz ve Cesur! Klasik formlardan farklı olarak net kesimler ve sade tasarımlardan oluşan minimal trend ise  Vera Wang, Legends Romona Keveza, Oscar de la Renta gibi markaların koleksiyonlarında özenli ve abartısız formlarla öne çıkarken, sadeliğin ihtişamına vurgu yapıyor.

Yeni sezonda transparan, dinamik, cesur  detaylar  öne çıkıyor

Klasik kesimlerden güncel formlara tül ve dantelin en özel kullanımıyla tasarlanantransparan modeller,  geçtiğimiz sezon popüler olan “Tattoo effect” akımının devamı niteliğinde.Transparan tasarımlar Zuhair Murad, YolanCris, GaliaLahav, Vera Wang koleksiyonlarındamasumveasilduruşlarıylagözeçarpıyor.

Son birkaç sezondur gelinlerin gözdesi olan dinamik formlardaki katlı eteklerise dantelin ve işlemenin inceliklerini gösterirken, kabarık ve dar eteklerdeki “boomerang” etkisiyle dinamik bir görüntü sunuyor.Hareketli tasarımlarMarchesa, Monique Lhuillier, YolanCriskoleksiyonlarındahafiftülvedanteldetaylarıyladaha da çekicibir hale bürünüyor.

Vakko ile Kusursuz ve Cesur! Vakko Wedding’incesurgelinlerininseçimiise; busezon da iddalıyırtmaçlar, V yakalar, cüretkarsırtdekoltelerive crop top formlardanyanaolacak. Berta, YolanCris, Sachin&Babi’inkoleksiyonlarındayeralangelinlikler,bohemveromantikdetaylarıylada çarpıcıbirgörünümsunuyor.

Vakko Wedding, zengin koleksiyonlarının yanı sıra ayrıcalıklı konsepti ile bu sezon da gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor…

Ziyaretçi Yorumları