Alışveriş Yapmanın İnanılmaz Keyfi
Alışveriş Yapmanın İnanılmaz Keyfi

Alışveriş Yapmanın İnanılmaz Keyfi!

Alışveriş Yapmanın İnanılmaz Keyfi
Beyhan Bağış

Beyhan Bağış, kurucusu olduğu ve Selçuklu’dan Osmanlı’ya uzanan Anadolu sanatını ev dekorasyon ürünleriyle buluşturan Anatoli mağazasının vitrinini yeni koleksiyonları ile düzenledi. Çok yoğun bir çalışma dönemine girdiğini söyleyen Bağış, mağazasını itinayla düzenledikten sonra Emaar AVM’den ayrıldı.

Alışveriş Yapmanın İnanılmaz Keyfi
Gülben Ergen

ÖNCE PİLATES SONRA ALIŞVERİŞ

Son olarak Altın Kelebek ödül törenine oğlu Atlas ile birlikte katılan ve her zaman sanatçılığının yanı sıra, iyi bir anne olarak örnek gösterilen Gülben Ergen önceki gün İstinyePark’da görüntülendi. Gün İçerisinde sosyal medyadan yaptığı plates paylaşımları ile formunu nasıl koruduğunu kanıtlayan Ergen, spor sonrası soluğu alışveriş merkezinde buldu. Verdiği kiloları gözlerden kaçmayan ünlü şarkıcı spor kıyafeti ile de göz doldurdu. Gün boyu alışveriş yapan ve özel aracına binmek için Markalar Sokağı’na çıkan Gülben Ergen aracını beklerken hayranları ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Alışveriş Yapmanın İnanılmaz Keyfi
Hande Acar

DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Hande Acar, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yalnız başına geldiği AVM’de kısa bir alışveriş turuna çıkan Acar, daha sonra meydan katında bulunan bir restoranda yakın dostlarıyla bir araya gelip akşam yemeği yedi.

Ziyaretçi Yorumları