Oriental Fashion Show İlk Kez İstanbul’da
Oriental Fashion Show İlk Kez İstanbul’da

Oriental Fashion Show Paris, Raffles Hotel ile gerçekleştirdiği işbirliği doğrultusunda İpek Yolu’nun izinden giderek çok özel bir defile için Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan ve Boğaz’ın iki tarafını mesken tutan İstanbul’u tercih etti. Türk, Rus, Fransız ve Arap tasarımcıların son tasarımlarını podyuma taşıyacakları bu defile, tüm gözleri moda, sanat ve kültürün merkezi İstanbul’a çevirecek.

Raffles Istanbul Oriental Fashion Show Paris’e ev sahipliği yapıyor.

Fransız yaşam stilini Doğu’nun görkemiyle bir araya getiren Oriental Fashion Show, büyüleyici İstanbul’da, 6 Kasım Salı günü saat 19:00’da Raffles Hotel’de davetlileriyle buluşacak.

Doğu’nun couture konusundaki ustalığını yansıtan bu defile bir yandan ev sahibi ve davetli ülkeler arasında tasarım dili, kültür ve ustalık alışverişine olanak sağlarken diğer yandan modanın olmazsa olmazı zaatkarlığa övgülerini sunuyor.

15 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanında prestijli defileler düzenleyen Oriental Fashion Show, moda merkezi Paris’e uzanan köklerinden aldığı güçle dünyada Doğu’nun couture konusunda uzmanlığına adanan ilk uluslararası defilesini İstanbul’da sunmaktan gurur duyuyor.

Bu sıra dışı defile 6 Kasım 2018 tarihinde, saat 19:00’da Raffles Istanbul’da gerçekleşecek.

TASARIMCILAR

Slava Zaitsev

Yıldırım Mayruk

Fakhriya Kahlafova

Bouchra Filai

Erol Albayrak

Basirova Sedaget

Abed Mahfoud

Ziyaretçi Yorumları