Antik Kent Pergede Kortların Yıldızları

Antik Kent Pergede Kortların Yıldızları! Bugüne kadar ITF’in ( International Tennis Federation )  birçok turnuvasına ev sahipliği yapan Kaya Palazzo Belek 24 Haziran – 30 Haziran tarihlerinde Turkish Airlines Antalya Open ATP 250 Erkekler turnuvasına ev sahipliği yapıyor.

Dünyanın 7. Türkiye’nin ilk Çim Kort Tenis Turnuvası olan Antalya Open Dünyanın en büyük tenis organizasyonu olarak görülen Wimbledon Grand Slam turnuvasından bir hafta önce gerçekleşmesi nedeniyle Wimbledon’a giden yolda düzenlenen son turnuva özelliğini taşıyor.

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Turkish Airlines Antalya Open ATP 250 Erkekler turnuvası 24 Haziran Pazar günü Kaya Palazzo Belek çim kortlarında başladı.

İlk Vuruş Perge’de!

Türkiye Tenis Federasyonu himayesinde Kaya Hotels&Resorts ve GD Tennis Academy ortaklaşa düzenlediği ‘’Turkish Airlines Antalya Open’da’’ gösteri vuruşu antik kent Perge’de gerçekleştirildi.

2018 yılı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Antik Kent Perge yılı seçildi…

Büyüleyici sütunları ve eşsiz Akdeniz doğası arasında yer alan kültür mirasımız Perge’de gerçekleşen Turkish Airlines Antalya Open turnuvasının başlangıç vuruşunda Paralimpik tenisçimiz Büşra Ün ve turnuvada ana tabloda mücadele edecek Sırp tenisçi Dusan Lajovic ile eğlenceli müsabaka gerçekleşti.

22 Haziran’da kura çekimi yapılan turnuvada;

4 seri başı Adrian Mannarino, Damir Dzumhur, Fernando Verdasco ve renkli kişiliğiyle dikkat çeken Gael Monfils’in ilk turu bay geçtiği eşleşmede tenisçimiz Cem İlkel, üst üste ikinci kez ana tablodan katıldığı Turkish Airlines Antalya Open’da Rumen Marius Copil ile eşleşti.

Antik Kent Pergede Kortların Yıldızları!

Kortların Yıldızları Sabah Denizde, Akşam Eğlence Dolu Players Party’de!

Kaya Palazzo Belek tesislerindeki organizasyonun çiftler kategorinde mücadele eden isimlerinden Hollandalı tenisçi Sander Arends ve Matve Middekoop birlikte ringo’ya binerek objektiflere eğlence dolu dakikalar yaşadı.

Dünyaca ünlü tenisçiler Kaya Palazzo Belek tesislerinde gerçekleşen Turkish Airlines Antalya Open ATP turnuvasına özel düzenlenen gece de eğlencenin tadını çıkardı.

Sürpriz Konuklar ile Müzik Dolu Gece Yaşandı!

Türkiye’nin önemli orkestralarından Enbe’nin şefi “Behzat Gerçeker” ’in ve Ünlü DJ Burak Yeter’in de sürpriz şekilde party’e katılmasıyla objektiflere eğlence dolu görüntüler yansıdı.

Kaya Palazzo Belek’in kalbi; DJ Kabininde Muhteşem 3’lü ile Attı!

Müziğe olan tutkusunun yanı sıra spora ve tenise düşkünlüğü ile de tanınan Gerçeker, Dünya 48 numarası Gael Monfils ile birlikte Dünyaca tanınan Dj Burak Yeter ile birlikte DJ kabinine geçtiler.

Gece boyunca Behzat Gerçeker, Gael Monfils ve Dj Burak Yeter’in hazırladıkları mix set’ler ile eğlenen oyuncular ve misafirler için sürpriz dolu bir gece Kaya Palazzo Belek’te yaşandı.

Gael Monfils’in R&B ve underground tarzı müzikleri ile eğlence tavan yaptı…

Antik Kent Pergede Kortların Yıldızları!

Monfils’den R&B Show!

Gecenin ilerleyen saatlerinde tenis severlerin yakından takip ettiği Fransız asıllı Monfils sadece raketiyle değil R&B dans show ile kendini izleyenlere hayran bıraktı.

Yıldız Tenisçiler &  Minik Tenisçiler ile Kortlarda Karşı Karşıya Geldi

Hollandalı çift Middelkoop ile Arends’ın, Makedon Radu Albot ve Arjantinli Guido Pella ile karşılaştığı maç ardından çocuklar ile birlikte oynadıkları karışık çiftler maçını minikler de kort kenarında ilgiyle takip etti.

Ziyaretçi Yorumları