Berrin Ak’ın Konuşulan Sunumu

Berrin Ak’ın Konuşulan Sunumu! Amerika’nın dünyaca ünlü mutfak ve ev dekorasyon ürünleri Mac Kenzie-Chids markasını ilk Amerika dışı mağazasının Türkiye’de açan Berrin Ak, şıklığın ve zarafetin sembolü ürünleri ile göz kamaştırıyor. Teşvikiye’deki muhteşem dekorasyonu içindeki mağazasında verdiği davetler ile ilgilerin hedefi olan Berrin Ak, bu kez rotasını Bodrum’a çevirdi.

Berrin Ak, geçtiğimiz günlerde kapısını açan Hamdi Akın’ın sahibi olduğu Akfen Bodrum Loft’da bir davet verdi. Serhat Kaynarpınar ve Ali Saclı’nın müşterek organize ettikleri ‘zamandan çaldık ama maviyle yeşille doldurduk eksilttiklerimizi’ diyerek ev sahibesi ile hoş bir sabah kahvaltısı verdi. Berrin Ak ev sahipliğinde gerçekleşen sabah kahvaltısında iş sanat ve moda dünyasından pek çok renkli isim bir araya getirdi.

Berrin Ak’ın Konuşulan Sunumu! Hamdi Akın, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Özlem Avcıoğlu, Berat Aşıcıoğlu, Seda Canpolat’ın da katıldığı kahvaltı uzun süre anılardan çıkmayacak güzellikte. Markanın ‘Royal Check’ adını verdiği yeni mavi beyaz serisi ile hazırlanan kahvaltıda keyifli anlar geçiren konuklar doğanın  mavi yeşili ile zaman senin diyerek unutulmayacak anılarla dolu bir hafta sonu yaşadılar.

Ziyaretçi Yorumları