Titanic Veliahtları İle Renkli Tatil
Titanic Veliahtları İle Renkli Tatil

Titanic Veliahtları İle Renkli Tatil! Turizm dünyasının önde gelen kuruluşlarından Titanic Otellerinin sahibi Aygün ailesi her zaman olduğu gibi birbirinden değerli dostlarını sahibi oldukları işletmeler arasında yer alan Bodrum Titanik otel bir araya getirdiler.

Titanic Oteller Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygün ve ailesinin ev sahipliği yaptığı tüm konuklar pandemi sonrası ilk kez  güzel bir tatil için bir arayla gelmişti. Her şeyin özenle hazırlanıp geldiği bu güzel bir hafta buluşmasında iş sanat ve cemiyet hayatının önde gelen pek çok ailesi vardı. Sevilay Aygün’ün de kusursuz ev sahipliğinde gerç ekleşen bu güzel buluşmada ailenin yakın dostu Beyaz Butik’in sahibi Hacer Özil’de de vardı.

Titanic Veliahtları İle Renkli Tatil! 2-3 gün boyunca Bodrumda güneşin ve birlikte olmanın tadını çıkartan Hacer Özil’in son gece, ailenin ricasıyla çıktığı sahnede moda dünyasında gösterdiği başarıya bu kez sahnede söylediği şarkılarla gönüllere taht kurup konuklara nefis bir müzik ziyafeti çekti.

Ziyaretçi Yorumları