Bollywood Efsanesini Kaçırmayın

Bollywood Efsanesini Kaçırmayın! Hindistan’ın ikonik müzikleri ve renkli danslarını buluşturan görkemli şovun 8 performansının yanı sıra, müzikalin başrol oyuncularının katılımıyla gerçekleşecek dans atölyesi, yoga etkinliği, film gösterimleri ve DJ Ravish ile unutulmaz bir partiyle Bollywood ruhu, Zorlu PSM’yi adeta kuşatacak… Bollywood’un renkli dünyasını Zorlu PSM’ye taşıyacak olan müzikalin yapımcı  yönetmeni Shruti Merchant ve başrol oyuncusu Mikhail Sen’in merak edilenleri anlattığı ve müzikalin can alıcı beş sahnesinin sergilendiği basın buluşması 22 Ocak tarihinde gerçekleşti.

 

Birçok Avrupa ülkesini ve Amerika’yı kasıp kavuran Taj Express, Zorlu PSM’de Bollywood’un kapılarını aralıyor. Bir insanın tutkusunu ve başka bir insanın dehasını konu alan müzikal, dünyanın en üretken film endüstrisinin sırlarını ve sihirlerini sahneye taşıyor. Yönetmenliğini Bollywood’un ünlü ismi Shruti Merchant’ın üstlendiği prodüksiyonun baş döndüren koreografisi ise başarısı birçok ödülle taçlanan Vaibhavi Merchant’a ait. Bu renkli şova, Akademi Ödüllü besteci A.R. Rahman’ın eserlerinin yanı sıra, Hindistan’ın dikkat çeken bestecileri Salim & Sulaiman Merchant ve Monty Sharma’nın da parçaları eşlik ediyor.

 

Bollywood Efsanesini Kaçırmayın! Bollywood ruhunu Zorlu PSM’ye taşıyacak müzikalin basın buluşması, 22 Ocak Pazartesi günü Zorlu PSM Ana Tiyatro’da gerçekleşti. Bu özel buluşmada birbirinden renkli kostümlerle göz kamaştıran oyuncular, müzikalden aralarında “Mast Kalandar”, “Saraswati Stuti & Jai Ho” ve “Wakhra Swag” gibi sahnelerin de bulunduğu 5 bölümü sergiledi. Performansın ardından yönetmen Shruti Merchant ve başrol oyuncusu Mikhail Sen, müzikal hakkında merak edilenleri anlattı. Müzikalin yapımcı yönetmeni Shruti Merchant “Taj Express, hem müzisyenlerin, aktörlerin, dansçıların birlikte yer aldığı, hem de canlı müzik barındıran nadir Bollywood müzikallerinden.” dedi.  Merchant, müzikalin yaklaşık 2800 kostümü ve rock’n roll’a kadar uzanan müzik yelpazesi ile izleyenleri çok renkli bir dünyaya taşıdığına dikkat çekti.

Ziyaretçi Yorumları