BMW Tutkunları Happy BMW Hourda Buluştu

BMW Tutkunları Happy BMW Hourda Buluştu! Borusan Otomotiv, Sunset Grill&Bar’da gerçekleştirdiği ‘Happy BMW Hour’ davetinde, Türkiye distribütörü olduğu BMW markasının Yeni BMW i8 Roadster modelini tutkunlarıyla buluşturdu.

Borusan Otomotiv, iş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok önemli ismi “Happy BMW Hour” buluşmasında bir araya getirdi. Borusan Otomotiv Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ali Vahabzadeh, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, BMW / MINI / BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya’nın ev sahibi olduğu davete katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Sunset Grill&Bar’ın eşsiz atmosferinde ve muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde eğlenceli bir gece yaşayan davetliler aynı zamanda Yeni BMW i8 Roadster’ı yakından tanıma fırsatı buldu. Geleceği bugüne taşıyan teknolojisi, sportif tasarımı ve üstü açık sürüş keyfini elektrikli sürüş deneyimiyle birleştiren Yeni BMW i8 Roadster katılanların ilgi odağı oldu.Otomobilin ikonik tasarımı, daha ilk bakışta adrenalin seviyesini artırır. Yenilikçi plug-in hybrid motoru 374 bg ve 570 Nm tork üretirken, Yeni BMW i8 Roadster’ın 0’dan’ 100 km’ye yalnızca 4,6 saniyede ulaşıyor. Heyecan verici ve büyüleyici tasarımıyla özgürlüğün sınırlarını yeniden yorumlayan otomobil, büyük beğeni topladı.

Ziyaretçi Yorumları