Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile birlikteliğine dördüncü yılında da devam ediyor.

Altınyıldız Classics’in 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyon reklam filmi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Burak Özçivit, her ortama uyum sağlayan çok yönlü, rahat ve enerjisi yüksek tasarımlarla, “Her Yerde Başarılı” olmanın ipuçlarını veriyor.

Otomobillere olan düşkünlüğü ile tanınan Burak Özçivit’in, Kilyos’ta gerçekleştirilen çekimlerde, kendi aracını kullanmayı tercih ettiği reklam filmi, çok yakında yayına girecek.  Birbirinden farklı tasarımlarla göreceğimiz reklamdan ilk görüntüleri, Burak Özçivit Instagram hesabında paylaştı.

Altınyıldız Classics 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda; şehir şıklığının favorileri olacak kırışmama özelliğine sahip gofre takım elbiseler; maviden laciverte, bejden kahveye, griden hakiye uzanan renk paletiyle karşımıza çıkıyor.  Günlük stili en moda detaylarla buluşturan, rahat ve şık görünen parçalar her ortama uyum sağlayan çok yönlü tasarımları ile sezona damga vuruyor. Sportif parçaların sokak modasına adapte edildiği tasarımların yer aldığı Dynamic koleksiyonunun yanı sıra 4 tarafa esneme özelliği ile rahatlığı ön plana çıkaran Altınyıldız Classics’in 360˚ koleksiyonuna ait parçalar, en özel günlerin vazgeçilmezi smokinler, her yer yerde başarılı olmak isteyenler için birbirinden şık öneriler sunuyor!

Ziyaretçi Yorumları