Cemiyet Hayatı Deepsix Lansmanında Buluştu
Cemiyet Hayatı Deepsix Lansmanında Buluştu

Cemiyet Hayatı Deepsix Lansmanında Buluştu! Bahar Yazıcı Şer ve Nilüfer Ademoğulları’nın alışılmışın dışında kurdukları yepyeni bir jean markası olan Deepsix, önceki gün özel bir davetle tanıtıldı. İstinye Park Le Petite Maison’daki lansmanda iş, cemiyet ve magazin dünyasından pek çok davetli katılarak markayı yakından incelediler.

İstanbul’da satışa çıkan Deepsix, Amerika’da Şubat ayı sonunda departman store’larda satışa sunulacak. Marka aynı zamanda  www.deepsixjeans.com adresinde online olarak da satılıyor. Birbirinden güzel tasarımların jean’de hayat bulduğu koleksiyon görenleri kendine hayran bıraktı. Yerli marka yaratmanın gurunu yaşadıklarını belirten Bahar Şer, hedeflerinin Deepsix’i sevilen bir dünya markası yapmak olduğunu söyledi. Keyifle geçen lansmanda Ozan Doğulu dj kabinine geçerek misafirlere eğlence dolu saatler yaşattı.

Cemiyet Hayatı Deepsix Lansmanında Buluştu! Burcu Esmersoy’un marka yüzü olduğu Deepsix, pantolon, şort, mont, gömlek ve aksesuarlarla kota dair her şeyi sunuyor.

Ziyaretçi Yorumları