babmagazine-vadistanbulda-alisveris-zamani-2

EŞLER ARASINDA SEZON REKABETİ BAŞLIYOR 

“FAHRİYE BİNİCİLİĞİN ÜSTESİNDEN GELDİ” 

Başarılı oyuncusu Burak Özçivit önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Tek başına geldiği alışveriş merkezinde reklam yüzü olduğu Altınyıldız  mağazasında yaklaşık bir saat boyunca sezonluk alışveriş yaptı. Muhabirlerin sorularına cevap veren Burak Özçivit,”Yeni sezonda Fahriye ile birlikte iki ayrı dizide çalışıyor olacağız, heyecanla bekliyoruz. Fahriye’ye binicilik hakkında yardımcı olmaya çalışıyorum, kendisi fazlasıyla üstesinden geldi” dedi. Çocukları Karan’a ikinci bir bakıcı tuttukları haberlerine de yanıt veren başarılı oyuncu, “Yok öyle bir şey, yalan haber” demekle yetindi ve muhabirlere kolay gelsin dedikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

vadistanbulda-alisveris-zamani-2-1
BURAK ÖZÇİVİT

FUTBOLCULARIN ALIŞVERİŞ GÜNÜ

Fatih Karagümrük’ün başarılı Futbolcuları  Mevlüt Erdinç ve Aksel Aktaş önceki gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı. Hayranlarının ilgisiyle karşılaşan başarılı futbolcular, fotoğraf isteklerini kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdiler. Vadistanbul Moda Caddesi’nde bulunan dünyaca ünlü markaların sezonluk ürünlerini inceleyen iki futbolcu, alışveriş yaptıktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldılar.

vadistanbulda-alisveris-zamani-2-2
MEVLÜT ERDİNÇ, AKSEL AKTAŞ

ARKADAŞLARA MOTİVASYON HEDİYESİ

Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Demet Akalın önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve kısa sürede alışverişini tamamlayan Akalın, Vadistanbul Moda Caddesi’nde bulunan dünyaca ünlü markaların sezonluk ürünlerini inceleyip alışveriş yaptı. Beymen Mağazasından hediyelik alışveriş yaptığını söyleyen başarılı şarkıcı, yeni programı hakkında konuştu. Akalın “Programımız başladı ve izleyen arkadaşlarımdan çok iyi geri dönüşler oldu. Ekipçe çok motive olduk, arkadaşlarıma yeni program hediyesi aldım” dedi. Kısa süren sohbetin ardından aracının gelmesiyle muhabirlere teşekkür eden Akalın, aracına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

vadistanbulda-alisveris-zamani-2-3
DEMET AKALIN
Ziyaretçi Yorumları