Damat-Tween, KKTC'de Flagship Mağaza Açtı
Damat-Tween, KKTC'de Flagship Mağaza Açtı

Damat Tween KKTC’de Flagship Mağaza Açtı! Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesindeki büyümesini ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, aralık ayında mağaza açtığı ülkelere KKTC’yi de ekledi. Holding, başkent Lefkoşa’daki Damat-Tween Flagship ile KKTC’deki üçüncü ve en büyük mağazasını açtı. Başkentin en popüler caddesi Dereboyu’nda yer alan Damat- Tween Flagship, aynı zamanda ülkenin de en güzel mağazası olarak niteleniyor.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Lefkoşa ile yurtdışındaki mağaza sayımız 180’e, toplam mağaza sayımız da 395’e ulaştı. 2019 yılında ana hedef pazarımız İtalya’da daha da büyüyecek ve çok yakında Roma ve Floransa ile birlikte satış noktalarımızı 30’a çıkaracağız. Bizim için gün, Avustralya’da başlayıp, Güney Amerika’da bitiyor. Üzerinde güneş batmayan bir marka olarak; Çin, Amerika, Kanada ve Hindistan’ı da yeni hedef pazarlar olarak belirledik” diye konuştu.

Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesinde söz sahibi olan Orka Holding, yurtdışındaki mağazalar zincirine bir yenisini ekledi. Global yolculuğunu ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, bu ay içinde mağaza açtığı İtalya’nın Sassari, Almanya’nın Mannheim, Rusya’nın St.Petersburg, Ermenistan’ın Erivan, Suudi Arabistan’ın Dammam, Irak’ın Bağdat ve Belçika’nın Gent şehirlerinin ardından, kardeş ülke Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa’da da Damat-Tween Flagship mağazasını hizmete soktu.

Damat Tween KKTC’de Flagship Mağaza Açtı! Holdingin Girne ve Mağusa’nın ardından açtığı üçüncü ve 650 metrekarelik alanıyla en büyük mağazası olma özelliği taşıyan Damat-Tween Flagship, aynı zamanda KKTC’nin de en güzel mağazası olarak niteleniyor.

Damat-Tween Flagship mağazasının açılışına, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Osman Arar katıldı.

Ziyaretçi Yorumları