Gölköy’de Sanat Dolu Gece
Ayşim Ekşioğlu, Meltem Demirören Oktay, Zeynep Temelli, Sevim Uyar, Emine Kamışlı, Revna Demirören, Nesrin Sarıoğlu, Banu Çarmıklı, Arzu Sabancı

Gölköy’de Sanat Dolu Gece! Gayrimenkul sektörünün öncü firması Nef’in sponsorluğunda, Alem Dergisi tarafından düzenlenen “Art Weekend with Hacı Sabancı” etkinliği, cemiyet hayatı ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.
Sanata olan merakıyla bilinen ünlü iş insanı Hacı Sabancı ile sanatçı
Emre Yusufi’nin katılımıyla Nef Reserve Gölköy’de gerçekleşen ‘Art Talks’ etkinliğine 100’ün üzerinde seçkin davetli katıldı.

Yaz aylarının vazgeçilmez mekânı Bodrum, cemiyet ve sanat dünyasını bir araya getiren çok renkli bir organizasyona daha imza attı. Alem Dergisi tarafından, gayrimenkul sektörünün öncü firması Nef’in sponsorluğunda düzenlenen Art Weekend with Hacı Sabancı etkinliği, sanat ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini Bodrum’da buluşturdu. 

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur ve eşi Emine Timur ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe 100’ün üzerinde seçkin konuk katılırken; davetliler Bodrum’un gözde koylarından Cennet Koyu’nun hemen yanı başında konumlanan Nef Reserve Gölköy’de sanat dolu bir gece geçirdi. 

Gölköy’de Sanat Dolu Gece!

Sanata olan merakıyla bilinen ünlü iş insanı Hacı Sabancı ile grafik tasarımcısı, sanat yönetmeni, sanatçı ve müzisyen Emre Yusufi’nin katılımıyla gerçekleşen ‘Art Talks’ etkinliğine aralarında Revna Demirören, Meltem Demirören Oktay, Arzu-Ömer Sabancı, Nazlı Kayı- Hacı Sabancı, Erhan-Emine Kamışlı, Jülide – Mehmet Ali Berkman, Eda-Sarp Evliyagil, Esra Oflaz – Ziya Güvenkaya, Begüm Şen, Gülben Çapan ve Yonca Ebuzziya gibi isimlerin de bulunduğu çok sayıda seçkin konuk katıldı. Davetliler etkinlik sonrası, Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur ve eşi Emine Timur ev sahipliğinde düzenlenen parti ile Nef Reserve Gölköy’ün büyüleyici atmosferinin tadını çıkardı.

Ziyaretçi Yorumları