Yenilenen Yüzü İle Birlasshop
Yenilenen Yüzü İle Birlasshop

Yurdumuzun en büyük girişimci kuruluşlarından Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın kardeşi Yakup Sabancı, 29 yıl önce kurduğu Birlas çatısı altındaki başarılı çalışlarına bir yenisini daha ekledi. İş insanı İstanbul’daki  Bridgestone ve Lassa tabelalı 3 şubesinde 29 yıldır lastik, jant, tuning, yarış ekipmanları ve otomobil aksesuar sektörlerinde hizmet verirken diğer yandan www.birlasshop.com adresinden online satış gerçekleştirerek müşterilerine hizmet veriyor.

Birlas ,dünyaca ünlü Vogtland yay, OZ Racing jant, K&N hava filtreleri ,Bridgestone motosiklet lastikleri, Mickey Thompson 4×4 lastikleri ve Weathertech paspasları Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır.

birlasshop.com , online satışlarda daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatmak ,gelişen ihtiyaçlara daha hızlı çözüm sağlamak amacıyla müşterilerine ulaştığı yüzünü yeniledi, altyapısını güncelledi.

Site içinde aranan ürünlere daha kolay ulaşmak , alternatifleri görmek imkanı sağlandı. Jant veya motorsiklet lastik seçiminde ölçü filtreleme imkanı ile aranan ürünlere daha kolay ulaşmak mümkün. Araç markanıza göre Vogtland marka yay arama da artık çok daha kolay.

Yenilenen yüzünü bünyesindeki birçok markada yaptığı kampanyalar ile duyuran birlasshop özellikle Bridgestone motosiklet takım lastiklerinde yaptığı kampanyalarla gündeme geldi.

Birlasshop online mağazanın en çok ilgi çeken bölümlerinden birisi de OUTLET. Bu bölümde spor ekipmanlarından kamp malzemelerine, araç bakım ürünlerinden yarış malzemelerine kadar çok sayıda ürünü bulmak mümkün.

Ayrıca Bridgestone ve Lassa marka binek lastiklerinin güncel stok ve kampanya bilgilerine www.birlasshop.com adresinden ulaşabilirsiniz. Değişimi yapılan lastikleriniz Birlas tarafından sağlanan sigortalı Lastik Otel hizmeti ile bir sonraki sezona kadar emniyetli bir şekilde muhafaza edilir. Yeni projelerini uzun yıllar birlikte yürüttüğü Serdar Demirdağ ile yürüten Yakup Sabancı,www.birlasshop.com ile online satışlarda daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatmak ve daha hızlı çözüm sağlamak amacıyla altyapısı güncelleyip yeni yüzlerini dostlarına sunmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Ziyaretçi Yorumları