Gözlükte, Elie Saab Zarafeti
Gözlükte, Elie Saab Zarafeti

Gözlükte, Elie Saab Zarafeti! Elie Saab 2018 İlkbahar/Yaz Gözlük Koleksiyonu, dünyaca ünlü İtalyan gözlük üreticisi Safilo Group üst düzey yöneticileri ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katılımı ile özel bir davette tanıtıldı. Düzenlenen  özel organizasyonda, cemiyet ve moda dünyasından isimler,  tasarım üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirmenin yanı sıra, Elie Saab’ın yeni gözlük modellerini inceleme fırsatı buldu.

Safilo Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Başkanı Çiler Yıldız, Safilo Group Ürün Tasarım Başkanı Vladimir Baldin ve Elie Saab gözlüklerinin tasarımcısı Giulia Scuccimarro’nun katılımıyla gerçekleşen yemekte, davetlilere yeni sezon Elie Saab gözlük modelleri tanıtıldı.  Elie Saab’ın her biri el işçiliği ile İtalya’da üretilen gözlük modelleri, Safilo Group’un üstün kalite anlayışı ile davetlilerin beğenisine sunuldu.

Üretim, tasarım ve tüm dünyada dağıtımı Safilo Group tarafından gerçekleştirilen Elie Saab gözlük modellerinin tanıtıldığı davete Feryal Gülman, Etel Baler, Aslı Şen, Işıl Reçber, İpek Köse, Bahar Şer, Neslişah Düzyatan, Burcu Hanif, Ayşegül Boz, Ruken Mızraklı, Batya Kebudi, İpek Toplusoy, Berrin Okçu, Deniz Akkaya, Pelin Kaya, Reyhan İpekel, Aylin yılmaz, Gamze Biran, Melodi Elbirliler gibi cemiyet ve moda dünyasından tanınmış simalar katıldı.

Gözlükte, Elie Saab Zarafeti! Benzersiz “Made in Italy” konseptinin göze çarptığı bu ayrıcalıklı koleksiyonda, usta ellerden çıkan incelikli detaylar, moda evinin rafine ve zamanı geçmeyen zarafet vizyonunun kusursuz bir yansıması. Chaine (zincir) ve Vague (dalga)  temalarının ön plana çıktığı koleksiyonda, Mazzucchelli asetatına eşlik eden gold görünümler sofistike ve ultra feminen silüetler sergiliyor. Bazı modellerde göze çarpan Swarovski® kristaller ve saplarda uygulanan özel zincir motifi modaevinin incelikli tasarım anlayışını gözler önüne seriyor.

Ziyaretçi Yorumları