Her Şey Doğal Yaşam Ve Hayvan Hakları İçin
Saadet Işıl Aksoy

Her Şey Doğal Yaşam Ve Hayvan Hakları İçin! Grand Pera, 28 Kasım Salı akşamı çok özel bir etkinliğe gönüllü ev sahipliği yaptı. Çevre ve Sokak Havyanları Derneği ve Haçiko yararına hazırlanan “Özgürlüğe Doğru” fotoğraf sergisi, Murat Esibatır ve Doç. Dr. Aslı Aybars’ın karelerinde hayat buldu.

Ünlü isimlerin desteğiyle hazırlanan fotoğraf sergisi Grand Pera Emek Sahnesi’nde hayvanseverlerle buluştu. 29 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında Grand Pera Emek Sahnesi’nin mekan sponsorluğu ile ücretsiz ziyaret edilebilecek sergideki fotoğrafların satışından elde edilecek gelirin tamamı sokak hayvanları için kullanılacak.

Her Şey Doğal Yaşam Ve Hayvan Hakları İçin! Sergi kapsamında, Barış Kılıç, Cansel Elçin, Cihan Ünal, Emre İlhan, Irmak Ünal, Ömür Gedik, Saadet Işıl Aksoy, Selçuk Yöntem, Seray Sever, Tamer Karadağlı, Wilma Elles, Yağmur Ünal ve Yüsra Geyik gibi birçok ünlü ismin doğal yaşam ve hayvan haklarını koruma konularına dikkat çeken pozların, sanat danışmanlığını Dolunay Doruk, grafik tasarım çalışmalarını Semih Akdağ üstlendi.

Ünlü isimlerin stylingi Şengül Duran tarafından Özlem Süer, Raissa&Venessa, Çiğdem Akın, Can Yunus Çetinkaya, Çiğdem Karavit ve Fineapple tasarımlarıyla yapıldı. Bu özel projenin destekçileri arasında, Ömür Gedik, Fatma Balkanlı, Selin Ohanyan, Okan Oflaz, Çizmeli Kedi, Royal Canin, Cadde Kuaför ve Ada Art Baskı bulunuyor.

Ziyaretçi Yorumları