Gucci Sohoda Ünlüler Geçidi

Gucci Sohoda Ünlüler Geçidi! Gucci, New York SoHo’da 63 Wooster Caddesi adresinde yer alan ilk mağazasının şerefine  özel bir davete ev sahipliği yaptı. Rihanna, Alexa Chung, Salma Hayek Pinault, Petra Collins, Jared Leto, Bella Newman, Dapper Dan gibi dünyaca ünlü yıldızların Gucci imzalı kıyafetleriyle katıldığı davette;bu benzersiz semtin sanatsal geçmişi çağdaş bir ruhla birleştirildi; geçmişle gelecek görünmez bir dokuyla bağlandı.

Mirası SoHo’da başlayan ve devam eden Andy Warhol’un Interview Magazine’i ile ortaklaşa çalışan Gucci, derginin tarihe damgasını vuran 1985 Aralık Müzik Özel sayısını yepyeni içeriklerle sınırlı sayıda yeniden bastı ve etkinliğe gelen konuklara hediye etti.Etkinlikte, mağazanın inovatif 3B ekranlarında, Frieze iş birliğiyle geliştirilen ve sırasıyla Wu Tsang ve Csoka Keller tarafından yönetmenliği yapılan orijinal bir filmin ve bir giriş filminin ön gösterimleri yapıldı. Orijinal film, 1980’lerin sonunda New York’taki house müzik dünyasını konu alıyor.

Etkinlikte Justin Strauss ve Arca’nın DJ setleriyle eğlenen konuklar, Brooklyn merkezli punk grubu Surfbort’un özel bir performansıyla da harika zaman geçirdiler.Davette  konuklara SoHo’nun ve Downtown’ın geçmişinden bugüne ayakta kalan Rubirosa, The Odeon, Nom Wah Tea Parlor ve Indochine gibi mekanların yemekleri ikram edildi.

Ziyaretçi Yorumları