Ashley Joyun Hikayesi Youtubeda
Ashley Joyun Hikayesi Youtubeda

Ashley Joyun Hikayesi Youtubeda! Kısa sürede Türkiye’nin en önemli kişisel bakım markalarından biri olmayı başaran Ashley Joy markasının kurucusu Aslı Şen, tüm güzellik sırlarını bundan böyle Youtube’da anlatıyor. Yıllarca kendisine sorulan soruları, meraklı, detaycı ve araştırmacı kişiliği sayesinde özenle cevaplayan Aslı Şen, Youtube kanalının açılışını önceki gün, cemiyet hayatından yakın dostlarının ve misafirlerinin katılımı ile Serafina Vadi’de gerçekleştirdi. Aslı Şen, Ashley Joy Youtube kanalında saçtan makyaja, kişisel bakımdan beslenmeye dair her şeyi, uzman bilgileriyle destekleyip takipçilerine anlatacak.

Başarılı kadın girişimci Aslı Şen, Youtube kanalında kadınlara saç, makyaj, kişisel bakım ve modaya dair ipuçları veriyor. Titizlikle geçirilen hazırlık sürecinin ardından açılan Youtube kanalında yeni keşifler güçlü kadınlara hitap ediyor.

Geniş ve uzmanlık gerektiren bir alan olan kişisel bakım, moda, makyaj, beslenme gibi konularda içerikler paylaşacak olan Aslı Şen, “En iyisi neredeyse oraya gideceğiz, en iyisi hangisiyse onu alacağız, en iyisini kim biliyorsa onu bulup getireceğiz” diyor.

Aslı Şen’in Youtube kanalında kimi zaman cemiyet hayatının bilinen isimleri ile gerçekleştireceği keyifli sohbetleri göreceğiz kimi zaman ise uzman görüşleri ve kendine özgü içerikleri kadınların fikirlerini şekillendirecek önerilerde bulunacak.

Ashley Joyun Hikayesi Youtubeda! Her bakımdan güçlü duruşu ve girdiği her ortamı aydınlatan bir tarzı olan Aslı Şen Ashley Joy Youtube kanalı ile, kendi hayatında uyguladığı yöntemleri, makyaj sırlarını, moda tutkusunu ve kişisel bakım tüyolarını sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyor ve Youtube kanalında beraber büyüyecek olan bir aileye sizi davet ediyor.

Ziyaretçi Yorumları