Hakan Sabancıdan Samimi Açıklamalar
Hakan Sabancıdan Samimi Açıklamalar

Hakan Sabancıdan Samimi Açıklamalar! Aslı Şen, alanında uzman isimleri ve birbirinden ünlü konukları her hafta Youtube kanalında ağırlamaya devam ediyor. Şen’in bu haftaki konuğu son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Hakan Sabancı oldu.

Başarılı iş kadını Aslı Şen, bu hafta Youtube kanalındaki programına genç kuşağın yakından takip ettiği Hakan Sabancı’yı konuk etti. Samimi itiraflarda bulunan Sabancı, hakkında merak edilen tüm soruları içtenlikle yanıtladı. Aile bağlarından tercihlerine, özel hayatından rutinlerine kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

“Hayatım sosyal medyada paylaştığım fotoğraflardan ibaret değil” diyen Sabancı, kendisine yöneltilen bazı yorumların aslında kişiliğini yansıtmadığından yakındı. Genç kızların hayranlığı sorulduğunda “Oyuncu veya şarkıcı değilim, bu hayranlık meselesine alışamadım.” diyen genç iş adamı mütevazı tavırlarıyla izleyenlerden tam not aldı.

Şen’in özel hayatıyla ilgili yönlendirdiği soruya “İlişkilerimde yalandan hiç hoşlanmam. Kızlarda bir trip atma eğilimi var. Ben buna hiç gelemiyorum. Konuşularak çözülemeyecek hiçbir konu yok bence.” dedi. Güler yüzlü, samimi ve esprili kızlardan hoşlandığını belirten Sabancı: “Kız arkadaşımın yakın arkadaşlarımla da iyi anlaşmasını isterim. Çünkü onlarla da çok zaman geçiriyorum.” dedi.

Aslı Şen’in ünlü isimler ve konunun uzmanlarıyla yaptığı söyleşileri izlemek isterseniz Ashley Joy Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları