Kadınlar Önce Kız Kardeşlik, Sonra İş Dedi

Kadınlar Önce Kız Kardeşlik, Sonra İş Dedi! Arya Kadın Yatırım Platformu girişimcilerinin katılımı ile gerçekleşen Arya Bodrum Shopping Fest büyük ilgi gördü. 20 Temmuz’da Bodrum Casa Hermanas Otel’de 17:00-21:00 saatleri arasında gerçekleşen etkinlikte 32 kadın girişimci ürünlerini sergiledi. Festivalde çantadan takıya, lokmadan seramiğe kadar el emeği birbirinden çeşitli ürünlerden oluştu. Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği festivalde girişimciler 4 saat içinde toplam yaklaşık 37.000 TL’lik satış gerçekleştirdi.

Stand açan markalar: Eyna&Co, Miss Locma, Babun Çocuk Kitapçısı, Cocoas Chocolat Istanbul, D’inuit, Las Chulas, Tukutukum, Tina Jewelery, Murat Arslan Seramik, Hecha, B’aşka, Atölye Çivi, Atelier Simi, Vegan Bodrum, Asse Design, Atolye Luvi, Atolye 4D, GGC Art Studio, Natural Soft, Periferi Bodrum, Pisishoe, Cansui Design, Atolye Aslita, Mest Bodrum, Herbafarm, Arni Design, Atölye 1+1, Mandel, i-landstore, Milou Jewelry, Beyhan Gencer ve Studio La Mira.

Katılımcılar arasında İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Diyetisyen Dilara Koçak, Güral Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Sevim Güral, Ak Parti Milletvekili Belma Satır ve KAGİDER üyesi birçok başarılı iş kadını da Arya Shopping Fest’e katılarak kadın girişimcilerden alışveriş yaptı ve kız kardeşliğe destek verdi.

Katılımcılar her bir stanttan yaptığı alışveriş karşılığı kupon alarak etkinlik sonunda gerçekleştirilen çekilişe katılma şansını elde etti. Çekiliş sonucu katılımcılar girişimcilerin ürünlerinden oluşan sürpriz hediyeler kazandı. Ayrıca İnstagram üzerinden de sürpriz hediyeler AryaWomen takipçilerine dağıtıldı.

Rengarenk boyamalarıyla Meksika’yı Bodrum’da yaşatan Casa Hermanas Otel, alışveriş festivali katılımcılarını renkleriyle büyüledi. İlk kez bir festivalde stant açan Atölye Luvi’nin kurucusu girişimci İlkin Tanacı “Benim ilk etkinlik deneyimimdi. Genelde mimari alanlara büyük çaplı vitray çalışmaları yapıp montajına gittiğim için atölyemden, farklı bir ortamda bulunma şansım oldu. Hareketli, bol insanın olduğu keyifli bir festival oldu benim için. Casa Hermanas’ın atmosferinde olmak çok güzeldi. Aryawomen’a tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.” diyerek etkinlikten mutlu ayrıldığını belirtti.

 

Yoğun İstek Üzerine İkinci Arya Bodrum Shopping Fest 10 Ağustos’ta!

Kadınlar Önce Kız Kardeşlik, Sonra İş Dedi! Yoğun talep nedeniyle Arya Shopping Fest’in ikincisi yine Casa Hermanas Otel ev sahipliğinde 10 Ağustos’ta 17:0021:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Yepyeni ve birbirinden farklı girişimciler ve ürünlerle buluşmak için bodrumshoppingfest2.eventbrite.com adresinden kayıt olmak yeterli.

Bu kez stand açacak markalar ise: Nunus Bodrum, Cam Vitray, Yamu Design, Ala Atolye, Maşuk Kaşık, Nimf Bodrum, Bodrum Markaları, Miss Locma, Babun Çocuk Kitapçısı, Cocoas Chocolat Istanbul, D’inuit, Las Chulas, Tukutukum, Tina Jewelery, Murat Arslan Seramik, Hecha.

Ziyaretçi Yorumları