Kalamış Marina’da Deniz ve Otomobil Tutkunları Buluştu
Kalamış Marina’da Deniz ve Otomobil Tutkunları Buluştu

Kalamış Marina’da Deniz ve Otomobil Tutkunları Buluştu! Beneteau ve Monte Carlo Yachts tekneler ile Yeni BMW X3 ve BMW M4 Coupé LCI otomobillerin sergilendiği Baharın Keyfini Sürün v.3 etkinliğinde katılımcılar baharın ve deniz kıyısında olmanın tadını Power FM’in müzikleriyle çıkardı.

Türkiye’de Beneteau teknelerin temsilcisi Tezmarin ile Kosifler Oto, müşterilerini Kalamış Marina’da gerçekleştirdiği davette ağırladı. 27-29 Nisan tarihleri arasında devam eden ve bu sene 3.sü düzenlenen “Baharın Keyfini Sürün” etkinliğine otomobil ve deniz tutkunları yine büyük ilgi gösterdi.

Tezman ve Kosif ailelerinin ev sahipliğinde, 28 Nisan’da Kalamış Marina’da gerçekleştirilen VIP davete aralarında Ali Koç, Mehmet Mutlu, Abdullah Burnaz, Ayşegül Dinçkök, Aslı-Metin Şen, Melis-Burak Hatipoğlu, Yasemin-Cefi Kamhi’nin de olduğu isimler katıldı. Davette Monte Carlo Yachts’ın 25 metre uzunluğundaki ihtişamlı süperyat modeli Monte Carlo Yachts 80 ilk kez sergilenirken, Kosifler Oto da 170 beygir güç üreten 1,6 lt hacmindeki yeni dizel motor seçeneği ile Yeni BMW X3 ve ayrıca BMW’nin sportif ve atletik modeli M4 Coupé modellerini tanıttı. Tezmarin çatısı altında bulunan Beneteau, Four Winns, Glastron, Wellcraft ve Pirelli marka tekne ve botlar, Kosifler Oto’nun BMW i8, BMW 740Le xDrive iPerformance, BMW 320d XDrive, BMW 520i, BMW X1 test otomobilleri otomobil ve deniz tutkunu davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Kalamış Marina’da Deniz ve Otomobil Tutkunları Buluştu!

Power FM DJ’lerinin en iyi ve en yeni müzikleri ile enerji verdiği etkinlikte Cana Çankaya’da canlı performansıyla renk kattı.

Ziyaretçi Yorumları