Kürşat Başar’la Roman Tadında Anlatı
Fatoş Mildon, Ferda Bakay, Zafer Kozanoğlu, Kürşat Başar, Arzu Sabancı, Berrin Zorlu, Beste Yurttaş

Kürşat Başar’la Roman Tadında Anlatı! Kültür ve sanat bilincinin geliştirilmesi alanındaki faaliyetlerinden sıklıkla söz ettiren EPOS 7 Derneği üyeleri, ünlü yazar ve müzisyen Kürşat Başar’ın söyleşisinin yanı sıra yeni kitabı “Aklımda Hep Sen”in tanıtımında bir araya geldi. Fairmont Otel’de gerçekleşen etkinliğe iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katılım gösterdi.

Eserleriyle esin kaynağı olan Kürşat Başar, kendine has üslubuyla gerçek aşkın hikâyesinin anlatıldığı “Aklımda Hep Sen” isimli son kitabının tanıtımında konferans tadında bir söyleşi gerçekleştirdi. Soru cevap seklinde devam eden etkinlikte konuklar Kürşat Başar’a kitabı ve yazarlığıyla alakalı birçok soru sordu. EPOS 7’nin ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşiyi iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim dinledi.

Zafer Kozanoğlu’ndan teşekkür plaketi

Kürşat Başar’la Roman Tadında Anlatı! Misafirler tarafından ilgiyle izlenen konferansta, Epos 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Beste Yurttaş, Aslı Şen ve Fatoş Mildon’un yanı sıra Buket Taşdelen, Berrin Okçu, Sibel Kerimoğlu, Mine Aksu, Yıldız Öz Samaha, Aylin Hoşzeban, Serpil Sarıkatipoğlu, Bilge Alemdar, Serap Tibuk ve Mina Karagülle gibi birçok tanınmış isim yer aldı. Ünlü yazar, konferansın sonunda konukların kitaplarını imzaladı. Zafer Kozanoğlu, değerli katkılarından dolayı Kürşat Başar’a teşekkür plaketi sundu.

Ziyaretçi Yorumları