GRED, Lizbon'un Seçkin Konut Projelerini Tanıttı
Güvenç Kılıç, Ebru Çerezci, Selin Bozkurt, Meltem Türker

GRED, Lizbon’un Seçkin Konut Projelerini Tanıttı! Türk yatırımcılara yurt dışında, yabancı yatırımcılara da Türkiye’de global gayrimenkul danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunan yeni nesil emlakçı GRED, dünya şehri Lizbon’dan Avrupa’da yaşama ve çalışma hakkı veren toplam 16 seçkin projeyi cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile buluşturdu.

Dünyaca ünlü gayrimenkul firması Knight Frank’in resmi iş ortağı olarak Türkiye pazarına özel bir proje geliştirerek, Türk yatırımcılara global standartlarda etik ve hizmet kalitesi ile yurtdışında, yabancı yatırımcılara ise Turkiye’de bedelsiz gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunan GRED (Global Real Estate Development) Kurucusu ve CEO’su Meltem Turker ev sahipliğinde Berlin, Londra ve Newyork’tan sonra bu defa da Lisbon’un Altın Vize, yani tüm Avrupa genelinde oturum, eğitim ve yaşam hakkı ile beraber 5 yıl sonra Avrupa (Schengen) Pasaportu elde edilebilme ayrıcalığı ile Lisbon’un en seçkin konut projeleri tanıtıldı.

GRED, Lizbon’un Seçkin Konut Projelerini Tanıttı! Davete cemiyetin önde gelen isimlerinden Berrin Saran, Arzu Kunt, Neşe Gönül, Hande Sezer Pekcan, Ebru Çerezci ve Güvenç Kılıç gibi isimler katildi.

Lizbon’dan yetkili satışı yapılan 16 seçkin proje GRED’in İstanbul Bebek’teki konsept ofisinde Türk yatırımcılar ile buluşmaya devam ediyor.

Ziyaretçi Yorumları