Maskelerini Takarak, Sosyal Mesafeye Dikkat Ederek

Maskelerini Takarak, Sosyal Mesafeye Dikkat Ederek!

Maskelerini Takarak, Sosyal Mesafeye Dikkat Ederek
Cavit-Mustafa Çağlar

Kısa Süren Alışveriş

Başarılı iş insanı ve eski siyasetçi Cavit Çağlar oğlu Mustafa Çağlar ile önceki gün İstinye Park’da objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen Çağlar, maskesini taktı, dezenfektanını sıktı ve alışveriş turuna çıktı. Kısa sürede torunları hediye alan deneyimli iş insanı daha sonra özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

Maskelerini Takarak, Sosyal Mesafeye Dikkat Ederek
Pelin Karahan

Karantinada Kilo Verdim

Güzel oyuncu ve sunucu Pelin Karahan geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve Markalar Sokağı’nda aracını valelere teslim eden Karahan, kendisini görüntüleyen muhabirler ile ayaküstü sohbet etti.

Gazetecilere “Sizi çok özledik, uzun zamandır görüşemiyoruz. Nasılsınız?” diyerek halini hatrını soran güzel oyuncu, karantina sürecinde bol bol spor yaptığını söyledi. Muhabirlerin evde kalma sürecinde çoğunluğun kilo aldığını dile getirmesi üzerine söze giren Pelin Karahan, “Yok ben kendimi bırakmadım, bol bol da spor yaptım. Kilo almayı bırakın ben kilo verdim.” dedi. “Biz gene iyiyiz, arada sırada market alışverişi için çıktık dışarıya ama çocuklar hiç evden çıkmadılar. Artık çok bunalıyorlar.” diyen sempatik oyuncu, “Birkaç gün içerisinde Bodrum’a yazlığa gideceğiz. Yavaş yavaş normalleşmemiz lazım.” dedi.

Gazeteciler ile yaptığı kısa süreli sohbet sonrası alışveriş merkezine giren ünlü oyuncu burada bir arkadaşı ile buluşarak uzun süre alışveriş yaptı. Alışverişi sonrası da La Petite Maison Restoran’da yorgunluk kahvesini de içmeyi ihmal etmeyen Karahan, akşam saatlerinde özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

 

Maskelerini Takarak, Sosyal Mesafeye Dikkat Ederek
Ozan-Bahar Şer

Tedbiri Elden Bırakmıyorlar

Cemiyet hayatının sevilen çiftlerinden Bahar Şer ve eşi Ozan Şer geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve Markalar Sokağı’nda turlayan çift gazetecilerin fotoğraf isteklerini geri çevirmediler. Alışveriş merkezlerinin 11 Mayıs itibari açılmasına karşın 1 Haziran’a kadar bekleyen ve hafta başında kapılarını açan İstinyePark’a uzun süre sonra ilk defa gelen çift, tedbirleri elden bırakmayarak alışveriş turlarını attılar. Maskelerini takarak ve sosyal mesafeye dikkat ederek, Markalar Sokağı’nda ki birbirinden ünlü mağazaları gezen çift daha sonra müdavimi oldukları La Petite Maison restorana giderek yorgunluk kahvesi içtiler.

Ziyaretçi Yorumları