GRED, Londra’nın Seçkin Konut Projelerini Tanıttı
GRED, Londra’nın Seçkin Konut Projelerini Tanıttı

GRED, Londra’nın Seçkin Konut Projelerini Tanıttı! Londra merkezli Türk kökenli gayrimenkul danışmanlık markası GRED,  Londra’nın önde gelen konut projelerini, Türkiye iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri ile buluşturdu.

Türk yatırımcılara konut ve perakende gayrimenkul konularında danışmanlık ve aracılık hizmeti veren GRED’in (Global Real Estate Development), inovatif projesi The Global ShowCase (Global Vitrin) kapsamında düzenlediği “urbanLAB Londra” toplantısı, Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantı ile Londra’nın önde gelen konut projeleri Star & Garter, Bermondsay ve Spitalfield, iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerine tanıtıldı.

GRED, Londra’nın Seçkin Konut Projelerini Tanıttı!

Cemiyetin Önde Gelen İsimleri ile Brunch

GRED Kurucusu ve CEO’su Meltem Türker’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Londra’da yaşamak isteyenlere kolaylıkla ev sahibi olma imkân ve fırsatlarını sunulduğu tanıtım toplantısına Ala Onur, Merva Onur, Gaye Dönay, Berrin Ak ve Ailesi, Günsel Ülkü ve Oğlu, Jülide ve Mert Önengüt, Op. Dr. Fatih Şirin ve Ailesi, Op. Dr. Nuri Battal ve Eşi, Müge Tezman Sırmabıyık ile Sema ve Ömer Maliki katıldı.

Bermondsey, Spitalfieldfs ve Star & Garter

London Evening Standard tarafından Londra’nın en yaşanabilir 10 bölgesinden biri seçilen ve yatırım potansiyeli açısından en yüksek prim beklenen bölgesinde yükselen Bermondsey, 406 daireden oluşuyor. Proje, merkezi konumunun yanı sıra sanat galerisi, ticari ve perakende alanları, spor salonları ve concierge hizmetiyle öne çıkarken dünyaca unlu White Cube Gallery’e 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Spitalfields ise, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan butik bir proje olarak öne çıkıyor. Star & Garter ise Londra’da gerçek anlamda lüks bir yaşam sunuyor. Kökleri King Edward III’e kadar giden bir mülkün restorasyon projesi Star & Garter, dünyaca ünlü iş ve sanat isimlerin ev sahibi olduğu bir proje… Dünyaca ünlü iş ve sanat isimlerin ev sahibi olduğu bir projedir, Projenin girişinde sizi Turner’in Thames tablosu karşılar, ayrıca dünyada Harrods’in concierge hizmet verilen nadir projelerden biridir. Projenin yer aldığı Richmond bölgesi, aralarında Keira Knightley, Paul Mc Cartney gibi ünlüleri yer aldığı isimlere ev sahipliği yapıyor.

Ziyaretçi Yorumları