mavi-ve-serenaydan-bir-jean-hikayesi

Mavi ve Serenay Sarıkaya, “Jean’in Mavi’n” kampanyasıyla kendini keşfetmek üzere yolculuğa çıkan bir kadın ve onun her anına eşlik eden jean’leriyle olan hikayesini anlatıyor. Serenay’ın günlüklerinden ilham alan reklam filmiyle Mavi, “Kendine, özüne dönüşlerinde jean’in sana cesaret verir. Al jean’ini yanına, çık o yolculuğa” diyor. Ünlü yıldızın doğallığı, enerjisi, jean’iyle olan özel bağı üzerinden, Mavi’nin dönemin ruhuna uygun ve her kadını olduğu gibi kabul eden yepyeni jean fitleri tanıtılıyor.

Denimin vazgeçilmezliğine vurgu yapan reklam filminde; rahatlığı ve özgürlüğü hissettiren Casual jean’ler, daha az su, daha az enerji, %100 vegan materyallerle hayat bularak Mavi’nin doğaya sevgisini gösteren All Blue, detayları ve şık duruşlarıyla çok havalı Icon koleksiyonu dikkat çekiyor.

Mavi ve Serenay’dan bir jean hikayesi anlatan reklam filmini Los Angeles’ta yaşayan ödüllü yönetmen Ayşe Altınok çekti. Jean’in bir kadına hissettirdiklerini yine çok özel bir kadın eliyle yaşatan reklamın kısa film tadında bir Director’s Cut versiyonu da bulunuyor.

Ziyaretçi Yorumları