Mazda MX-5 Miata İçin Çok Özel Kutlama

Mazda MX-5 Miata İçin Çok Özel Kutlama! Türkiye’de Mazda MX-5 Generations Fan Kulübü üyeleri MX-5 Miata modelinin otuzuncu yılını ve yıl dönümü için sınırlı sayı da üretilen yeni versiyonunu Ortaköy Ruby’de düzenledikleri çok özel parti ile kutladı.

Japonya’nın dünyaca ünlü otomotiv devi Mazda’nın ilk kez 1989 yılında üretilen MX-5 Miata modelinin 30’uncu yaşını kutlama amacıyla sınırlı bir sayıda üretilen Mazda MX-5 30th Anniversary Edition modelinin tanıtımı çok çok özel bir davet ile kutlandı. Mazda MX-5 Generations Fan Kulübü üyelerinin günler öncesinden hazırlıklarına başladıkları yıldönümü daveti her yönüyle özenle hazırlanmıştı.

Mazda MX-5 Miata İçin Çok Özel Kutlama! 600 adet üretilen ve Türkiye’de sadece 6 adet bulanan Mazda MX-5’in gün doğuşunu sembolize eden turuncu rengi konukların büyük beğenisi topladı. Davet mekanı Ortaköy Ruby’nin kapısında bulunan Mazda MX-5’i yakından tanıma fırsatı bulup, araç hakkında bilgi sahibi oldular. Oldukça kalabalık olan Fan kulüp üyeleri, Mazda Türkiye ailesi, iş, sanat otomotiv ve cemiyet hayatının pek çok seçkin isminin bir araya araya geldiği parti kokteyl ile başladı. İlerleyen saatlerde rıhtımda devam eden renkli gecede Mazda MX-5 şeklinde hazırlanan pasta Mazda MX-5 Generations Fan Kulüp üyeleri tarafından kesildi.

Ziyaretçi Yorumları