Miramare’den Sezona ‘Parıltı’lı Merhaba

Miramare’den Sezona ‘Parıltı’lı Merhaba! Antalya Side’de high class konseptinde hizmet veren, her sene binlerce yerli ve yabancı turisti yeşil ve maviyle buluşturan Miramare Hotels, yeni sezon açılışını Türkiye’nin doğuştan görme engelli çocukları bağımsız yaşama hazırlayan tek derneği olan Parıltı Derneği’yle yaptı.  Sezon açılışında iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda ünlü isim bir araya geldi.

BİLİM KURULU TARAFINDAN PROJE OTELİ SEÇİLDİ

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanlığı Epidemiyoloji Bilim Kurulu tarafından proje oteli olarak seçilen Miramare Hotels, tüm Covid-19 önlemlerini aldı. Otel bünyesinde yer alan 279 oda, 5 ayrı restoran, açık&kapalı havuz çevresi, SPA merkezi, oyun odası, fitness merkezi, aquapark, sahil ve tüm etkinlik alanları hijyen kurallarına uygun hale getirildi.

PARILTI GENÇLERİ TATİLDE

Tüm dekorasyonunu da yenileyen Miramare Hotels, yeni sezon açılışını Türkiye’nin doğuştan görme engelli çocukları bağımsız yaşama hazırlayan tek derneği olan Parıltı Derneği’yle yaptı. Yeni sezon lansmanında Parıltı gençlerinin yanı sıra iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim Gönül ailesinin ev sahipliğinde keyifli bir hafta sonu geçirdi. Davetin ilk gününde misafirler Side Müzesi, Side Antik Kenti ve Apollon Tapınağı’nı gezerek bölgenin tarihi hakkında bilgi aldı. Otelde gün boyunca denizin tadını çıkaran misafirler, açılış akşamı da Dicle Olcay’ın eğlenceli sahnesinde keyifli vakit geçirdiler.

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TATİL

Tüm davetliler, aylar sonra evden çıktıklarını ve alınan önlemler sayesinde gönül rahatlığıyla tatil yaptıklarını söylediler.

Parıltı Derneği Eşbaşkanı Neşe Gönül de yeni sezon açılışında yakın dostlarıyla birlikte Parıltı gençlerini de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Açılışta dostlarımızla birlikte aylardır evlerinden çıkmayan Parıltı gençlerinin de bizlerle olmasını, keyifli bir tatil geçirmelerini istedik” diye konuştu.

Ziyaretçi Yorumları