Modanın Büyüsüne Kapılacaksınız

Modanın Büyüsüne Kapılacaksınız! Dünya modasına yön veren tasarımcıların en yeni koleksiyonlarının yer aldığı Brandroom, “Antalya The Land of Legends”  mağazası ile alışveriş deneyimini bambaşka boyutlara taşıyor.

Farklı mimarisi ve Alışveriş deneyimini farklılaştıran “The Land of Legends” Shopping Avenue’da yer alan Brandroom mağazası ile modanın büyüsüne kapılacaksınız.  Brandroom, “The Land Of Legends”ın Venedik mimarisi ile tasarlanmış atmosferinde zengin koleksiyon seçkisi ile modayı Antalya ile buluşturuyor.

Modanın Büyüsüne Kapılacaksınız! 1.100 metrekarelik mağaza alanı ile Brandroom,dünya çapında modaya yön veren markalardan hazırlanan en özel seçkileri moda severlerin beğenisine sunuyor. The Land Of Legends Brandroom mağazasında yer alan Adidas Originals, Agent Provocateur, Alexander McQueen, DKNY, ElieTahari, Karen Millen, Kate Spade, Lanvin, Maje, Michael Kors, Sandro, Tom Ford,  Alexander Wang, GiuseppeZanotti, 3.1 PhillipLim, Charlotte Olympia, M. Missoni, Moschino, John Varvatos, Aquazzura,  ManoloBlahnik, Charlotte Olympia, Karl Lagerfeld, FratelliRossetti, Borsalino, Versace, WeAreHandsome, SophiaWebster, Versace,Kenzo, Boglioli, John Varvatos, PhilippPleingibi daha birçok markanın en yeni koleksiyonları ile her sezon dikkatler üzerinizde olacak.

Ziyaretçi Yorumları