Morhipo Ve DCEY Davetinde Ünlüler Geçidi
Morhipo Ve DCEY Davetinde Ünlüler Geçidi

Morhipo Ve DCEY Davetinde Ünlüler Geçidi! E-ticarette modanın öncü ismi Morhipo.com ve Davet Çok Elbisem Yok’un işbirliğinde Fenix İstanbul’da düzenlenen davette pek çok ünlü isim bir araya geldi. DCEY kurucuları Eda Franci ve Seda Yenigün’ün tasarımlarıyla hazırlanan koleksiyon moda dünyasından tam puan aldı.

Davet Çok Elbisem Yok estetiğini yansıtan tasarımların bulunduğu ve sadece Morhipo.com’da satışa sunulacak özel koleksiyon, Fenix İstanbul’da düzenlenen çok özel bir etkinlikle davetlilerin beğenisine sunuldu.

Modanın kalbinin attığı davette, trendlerin yakın takipçisi editör ve blogger’ların yanı sıra Burcu Esmersoy, Merve Boloğur, Raisa Sason, Selin Demiratar, Ceylan Atınç, Ayşe Boyner, Elif Boyner, Damla Biran Yılmaz, Pınar Tezcan, Cemre Kemer, Işıl Reçber, Burcu Güneş gibi ünlü isimler bir araya geldi.

Davet Çok Elbisem Yok kurucuları Eda Franci ve Seda Yenigün’ün imzasını taşıyan eşsiz koleksiyon romantik ve modern stili buluşturan tasarımlarıyla yaz davetlerine damgasını vuracak.

Ziyaretçi Yorumları