Mövenpick Hotel İstanbul’dan “Kilolarca İyilik” 2019 Projesi
Mövenpick Hotel İstanbul’dan “Kilolarca İyilik” 2019 Projesi

Mövenpick Hotel İstanbul’dan “Kilolarca İyilik” 2019 Projesi! Mövenpick Hotel Istanbul, dünya üzerindeki 50’den fazla Mövenpick otelinin katıldığı, 1-15 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen “Kilolarca İyilik” 2019 sosyal sorumluluk projesi kapsamında Elazığ Kuşhane Kom ve Kavaktepe İlkokulu öğrencilerine giyecek ve eğitim malzemeleri desteğinde bulundu.

Otel misafirleri ve yerel sakinlerin de katkılarıyla Mövenpick Hotel Istanbul’da toplanan 941 kilodan fazla kıyafet ve okul gereçleri, 17 Eylül 2019 tarihinde Elazığ’ın iki ayrı köyünde yer alan Kuşhane Kom ve Kavaktepe İlkokulu’nda eğitim gören 36 öğrenciye bizzat ulaştırıldı.

Öğrencilere hikaye ve okul kitaplarının yanı sıra okul çantası, kalem kutusu, defter, kalem, silgi, kalemtıraş ve boya kalemleri gibi kırtasiye ürünleri, palto, eşofman takımı, bot ve ayakkabı gibi giyecekler de hediye edildi.

Toplanan malzemeler Mövenpick Hotel Istanbul’un Genel Müdürü Bozkurt Atabek ve otel yöneticilerinden oluşan bir ekip tarafından Kuşhane Kom ve Kavaktepe İlkokulu öğrencilerine tek tek teslim edildi. Kendileri için özenle hazırlanmış hediye paketlerini büyük bir heyecanla açan öğrencilerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.

“Kilolarca İyilik” sosyal sorumluluk projesine bu yıl da katılmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Bozkurt Atabek: “Değerli dostlarımız, iş ortaklarımız ve personelimizin destekleriyle Kuşhane Kom ve Kavaktepe İlkokulu öğrencilerini birbirinden güzel hediyelerle buluşturduk. Üç yıl önce dahil olduğumuz bu global iyilik hareketini bu sene daha da geniş kitlelere ulaştırarak iki ayrı köy okulunu ziyaret etme fırsatını yakaladık. Sosyal sorumluluk projelerimizde önceliği çocuklara ve onların eğitimine veriyoruz. Öğrencilerin hayatlarında ufak da olsa bir fark yaratabilmek için köy okullarına destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretçi Yorumları