Mücevher Tutkunları Bodrum Marina’da
Mücevher Tutkunları Bodrum Marina’da

Mücevher Tutkunları Bodrum Marina’da! Bodrum’un en gözde mücevher markası olan Ara Collection; yeni mücevherlerini, Marina’da bulunan butiğinde tanıttı.  Aralarında, Meral Yazıcı, Begüm Kütük, Şule Argüder, Yelda İpekli, Zafer Kozanoğlu bulunduğu ünlü isimlerin katıldığı davette;  mücevher yazarı Özlem Güsar da yaza ait mücevheri stillerini anlattı.

1993 yılında beri külçe altından vitrine giren ürüne giden yolda, her üretim aşamasını Bodrum’daki atölyelerinde gerçekleştiren Ara Collection; özel bir davetle yeni koleksiyonunu cemiyet hayatının çok özel isimleri ile buluşturdu. Bodrum’un yanısıra Santa Barbara’da bir dükkanları, Aspen dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından 100’ün üzerinde satış noktaları olduğunu belirten markanın sahibi Ali Akdoluhepsi 24 ayar altından yapılan tasarımlarımız halen Bodrum’da üretiliyor. Tasarımdaki en ilgi çekici detay koleksiyonun tüm parçalarının elle şekillendirilmesidir” dedi.

Davetliler; kendileri için özel hazırlanan bölümde Ara Collection tasarımı mücevherlerle özel fotoğraf çektirdikten sonra;  kendi fotoğraflarını bir dergi kapağında görünce çok mutlu olup beğenilerini ifade ettiler. Davette markanın tasarımlarında sıkça görülen mikro mozaik tekniği ile üretilen tasarımlar göze çarpsa da;  Ara Collection’un imzası olan balıklı kolye uçları en çok beğenilen ürünlerin başında geliyordu.

Mücevher Tutkunları Bodrum Marina’da! Lüks yaşama ait web sitesi OGGUSTO’nun kurucusu ve mücevher yazarı Özlem Güsar; Ara Collection’un davetinde 2018 yazında ve gelecek dönemde  mücevher takmanın yeni kurallarını anlattı.  Üst üste takılan kolyelerin bu yıl incecik tasma kolyelerle daha modern bir havaya büründüğünü belirten Güsar; artık mücevher dünyasında katı kurallar yok; asimetrik tasarımlar yada çok farklı taşların birlikte kullanımı, eşarplarla ve saçlarda kullanılan çoklu broşlar çok seviliyor diye ekledi.

Ziyaretçi Yorumları