NG Sapanca’da Bahara Taze Bir Başlangıç

NG Sapanca’da Bahara Taze Bir Başlangıç! Doğanın huzur içindeki yansıması NG Sapanca Wellness & Convention, bahar aylarına kendinizi yenileyerek girmeniz için sizi benzersiz bir deneyime davet ediyor…

Yeşilin her tonuyla çevrelenen benzersiz konumu, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla tatil tutkunlarının vazgeçilmez adresi NG Sapanca, bahar aylarının coşkusunu doya sıya yaşamak için misafirlerini bekliyor.

Kuş cıvıltıları arasında yürüyüş yapabileceğiniz, doğanın tadını bisikletle çıkarabileceğiniz, odanızda orman, doğa manzarasına karşı keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, Aliva Spa’da değişik masajlar ve kapalı havuzla yenileneceğiniz ve Orman Terapisi’yle ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz NG Sapanca,  ruhunuzu dinlendirebileceğiniz ideal bir tatil için sizleri bekliyor.

NG Sapanca’da Bahara Taze Bir Başlangıç! Dünyanın en prestijli lüks segment otellerinin değerlendirildiği ‘World Luxury Spa Awards tarafından 2015’den beri ‘Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı’, ‘Dünyanın En Lüks Doğa Oteli’ ve ‘En Lüks Resort Spa’ ödüllerine layık görülen NG Sapanca, spasıyla ve birbirinden rahatlatıcı masajlarıyla ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirerek yenilenmenizi sağlıyor.

Ziyaretçi Yorumları