Pandemide Alışveriş Keyfi
Pandemide Alışveriş Keyfi

Pandemide Alışveriş Keyfi!

Naz Elmas

İş İçin Tatilinden Döndü

Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Naz Elmas, geçtiğimiz günlerde köpeği ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Uzun bir süredir tatilde olan Elmas, yeni sezon öncesi görüşmeler için İstanbul’a geldiğini söyledi. Naz Elmas, ” hem sinema hem de dizi projelerimiz var. Bugünde toplantılarımız oldu. Tatildeydim bir süreliğine bu iş yoğunluğu ve toplantı trafiğinden dolayı İstanbul’a geldim. Bu hafta da bu görüşmelerimizi gerçekleştirip, sonra tekrar Bodrum’a döneceğim.” açıklamasında bulundu. Naz Elmas, sade şıklığı ile göz kamaştırdı.

Pandemide Alışveriş Keyfi
Gizem Hatipoğlu

Annesi Ve Kayınvalidesi İle Alışverişte

Hakan Hatipoğlu ile hayatını birleştiren Gizem Hatipoğlu, önceki gün annesi Güler Akın, kayınvalidesi Eser Hatipoğlu ve kızı Lila ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Ailece kısa bir alışveriş turuna çıktıklarını söyleyen Gizem Hatipoğlu, ” şimdi bizde hepimizde maske var fakat Lila’da yok. Onunda nedeni şu maskesini az önce yere attığı için. Bizde zaten şu anda hızlıca arabamıza gidiyoruz. ” açıklamasıyla eleştirilerin de bir nevi önüne geçti.

Pandemide Alışveriş Keyfi
Şeyma Subaşı

Tasarımların Devamı Gelecek

Geçtiğimiz günlerde yeni giyim markası Babe Activewear’i duyuran Şeyma Subaşı, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Kendi markasının ürünleri ile objektiflere poz veren Subaşı’nın keyfi ise bir hayli yerindeydi. Ürünlerinin satışa sunulduğu andan itibaren hızla tükendiğini söyleyen Şeyma Subaşı, “ürünlerimiz çıktığı günden itibaren harika bir satış rakamı yakaladı. Ve beni de en çok mutlu eden geri dönüşler oldu. Ürünleri alan kişiler o kadar memnun olmuşlar ve o kadar güzel yorumlar geldi ki, gerçekten bu beni inanılmaz memnun etti. Çünkü benim için esas olan benim ürünümü satın alan kişilerin gerçekten ürünün kalitesinden ve onu üstünde taşımalarından mutlu olmaları. Durum böyle olunca da ekstra mutlu ve motive oldum. Yakın zamanda yeni ürünler ve tasarımlar koleksiyonumuza eklenecek.” açıklamasında bulundu.

Ziyaretçi Yorumları