Prada’dan “Lloral ID” Temalı Özel Davet

Prada’dan “Lloral ID” Temalı Özel Davet! Prada Zorlu Center mağazası önceki gün markanın Sonbahar/Kış 2019 Koleksiyonunu keşfe davet eden “Floral ID” temalı özel bir etkinlikte moda, sanat ve iş dünyasından konukları ağırladı.

Etkinliğe katılan tanınmış isimler arasında oyuncular Büşra Develi (Prada kombiniyle), Özge Özpirinçci (Prada kombiniyle), Leyla Feray (Prada kombiniyle), Tolga Sarıtaş’ın (Prada kombiniyle) yanı sıra, Burcu Esmersoy, Bestemsu Özdemir, Maya Portakal Bitargil, İdil Fırat, Hakan Sabancı, Jülide – Mehmet Ali Berkman, Emek Külür, Berrin Ak, Nazlı Hotiç Hatipoğlu, Sibel – Minel Karakaşlı, Tuğçe Eyilik, Zafer Kozanoğlu, Aslan Gülman, Sibel Kerimoğlu, Pınar Tezcan gibi isimler yer aldı.

Prada’nın romantizmin anatomisini ele aldığı Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu keşfetme fırsatı bulan konuklar, etkinlik için mağazada kurulan fotoğraf kabinindeki üst üste fotoğraf çekme özelliğini kullanarak “Floral Kimliklerini” görüntüleyebildiler.

Davet için şehrin tanınmış şeflerinden Carlo Bernardini’nin etkinliğe özel olarak hazırladığı lezzetli ikramlar ve bir süre önce açılan Emily’s Garden tarafından servis edilen özel kokteyller, koleksiyonun çiçekli temasını yansıttı.

Romantizm fikrine ve ideallerine insani duygular ve sanatsal bir akım olarak yaklaşan Prada Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu, bu yorumları tasarımlara yansıtıyor. Karşıtlar arasındaki oyunlar, malzemeler ile tasarımlar arasındaki kontrastlar, doğal ile yapay olanın yarattığı ikilemler, koleksiyon parçalarında vurgulanıyor. Değişik boyutlarda romantik çiçekler ve kalpler, danteller ve fiyonklar, çeşitli tasarımların detayı veya ana teması olarak kullanılırken terzi işi takımlarda askeri tarz resmiyet ve sadelik de alternatif bir tema olarak dikkat çekiyor.

Ziyaretçi Yorumları