Rezzan Benardete İle Sofistike ve Rafine Tasarımlar

Rezzan Benardete İle Sofistike ve Rafine Tasarımlar! Dekorasyon danışmanı Rezzan Benardete ve iç mimar Tayfun Mumcu’nun ortak olarak tasarladıgı, TREZZ mobilyalar, 7 Şubat 2019, Perşembe günü BEYMEN Home Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı.

Rezzan Benardete ve Tayfun Mumcu’nun ortak zevklerini yansıtan tasarım mobilyalar, TREZZ markası adı altında buluştu. BEYMEN Home Zorlu Center’ da exclusive olarak satışa sunulan TREZZ, tasarımlarıyla sofistike ve rafine bir dünyayı yansıtıyor.

Mekanlara sofistike bir dokunuş katan  tasarım mobilyalardan oluşan koleksiyonda; gold, patine, cilalı  ve çınar kaplama masa, sandalye sehpa ve komodinlerden  gold, bronz ve lake detaylı modern aydınlatmalara, kadife koltuk ve puflardan  yastıklara geniş bir ürün gamı yer alıyor.

TREZZ markası lansmanı için Rezzan Benardete ve Tayfun Mumcu’nun katılımı ile BEYMEN Home Zorlu Centerda 7 Şubat 2019, Perşembe günü düzenlenen davette  tasarımlar davetlilerin büyük beğenisini topladı. Davete aralarında Derin Mermerci, Şeyma Subaşı, Revna Demiroren, Şirin Yalçın, Arzu Atabarut, Aylin Benardete Saruhan, Adil Benardete, Daniella Ipekel, Gül İrepoğlu, Banu Bora Mumcu, Zeynep Madra, Gülseren Eren, Elif Eren, Rosella Karabacak, Asena Sarıbatur, Aytül Ayke Fıratoğlu, Canan Ustaoğlu ve Davide Palombo’nun yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı.

Ziyaretçi Yorumları