“Sadece Tasarım”ın Yeni Koleksiyonunda Metal Başrolde
“Sadece Tasarım”ın Yeni Koleksiyonunda Metal Başrolde

“Sadece Tasarım”ın Yeni Koleksiyonunda Metal Başrolde! Ayşegül Hotiç’in kurucusu ve tasarımcısı olduğu Sadece Tasarım’ın yeni koleksiyonunda demir, pirinç, bakır gibi metallerden oluşan sürdürülebilinir, zamansız ve fonksiyonel tasarımlar hakim. Yeni koleksiyon markanın Teşvikiye’deki mağazasında gerçekleşen özel bir davetle sergilenmeye başladı.

Dekorasyon ve tasarım alanında önemli çalışmaları bulunan Ayşegül Hotiç, yaşadığımız dönem trendlerini kullanılabilir hale getirmek amacıyla yarattığı yeni koleksiyonunda metali başrole oturttu. Demir, pirinç, bakır gibi metalleri ev eşyası olma yolunda tasarlayan Ayşegül Hotiç, özellikle demirin, görünümünün aksine, yüksek ısıyla buluştuğunda her türlü forma girmesi açısından üzerinde çalışmayı en çok sevdiği malzemenin metal olduğunu dile getiriyor. Doğadan gelen her materyalin kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Ayşegül Hotiç, tasarımlarında sıklıkla bu malzemeleri kullanıyor.

“Sadece” markasının yeni koleksiyonunda Avrupa ‘da pek çok başarılı işlere imza atan ressam Nihan Çetinkaya’nın eserleri de yer alıyor. Tasarımlarında farklı malzemeleri bir araya getirerek fonksiyonelliği ön plana çıkaran Ayşegül Hotiç aynı zamanda kişiye özel tasarımlar da üretiyor. Unutulmaya yüz tutmuş el işçilik detaylarını modern tasarımlar ile harmanlayarak üreten Sadece Tasarım  bu ürün yelpazesi ile yeni bahar koleksiyonunu sunuyor.

Ziyaretçi Yorumları