Baba Oğul Küçükaslanlar Güç Birliği Yaptı
Baba Oğul Küçükaslanlar Güç Birliği Yaptı

Baba Oğul Küçükaslanlar Güç Birliği Yaptı! Baba Yusuf Kenan Küçükaslan moda, oğlu Kerem Küçükaslan müzik dünyasında uluslararası alanda isimlerinden sıkça bahsettiren iki önemli isim… Baba oğul Küçükaslanlar şimdi güç birliği yaparak koronalı günlerde Biz bize Yeteriz Türkiye bağlamında hizmet yarışındalar.

Türkiye’nin Batı Avrupa’da eğitim gören ilk terzisi nam-ı değer ‘Doktor Terzi’si olan Yusuf Kenan, yıllar yılı yurdumuzun önde gelen devlet başkanlarından, politikacılarına, sanayici ve işadamlarına kadar hizmet ediyor.

Eğitim konusunda da mesleği kadar doğup büyüdüğü topraklara hizmet vermeyi kendine bir görev edinen Yusuf Kenan geçtiğimiz yıllarda Malatya’nın Yeşilyurt semtinde Yusuf Kenan Anadolu Lisesi’ni açılışı yapmıştı.  Başarılı iş insanı geçen hafta Malatya Valiliğine müracaat edip anne ve babası Nazife ve Mustafa Küçükaslan adı taşıyacak daha büyük bir lise yaptırılması için parasını yatırıp okulun temelini atmış.

Ailede yaşanan bir diğer mutluluk ise dünyanın en kaliteli müzik sistemleri olan ‘Absolare’ markasını yaratıcısı Kerem Küçükaslan ve ekibinden geldi. Kahraman sağlık çalışanlarımıza ne yapsak az diyen iş insanı entübe hastalarının entübe sırasında medikal personeli enfekte etme ihtimalini yüksekliği üzerine entübasyon kabini tasarladı.  İlk aşamada 100 adet üretilen kabin tıp dünyasında büyük rağbet görüp çeşitli hastaneler bağışladı. Hizmet yarışı Bodrum’da Sahil Güvenlik Komutanlığı koordinasyonunda hizmet veren ve türünün tek örneği olan deniz ambulansı ‘Yaşam’ için özel tasarladıkları Entübasyon kabinide koronalı günlerde bağışlayan ailenin mutluluğuna diyecek yok.

Ziyaretçi Yorumları