Tam Bir Aile Komedisi: Argo Yok! Gülmece Var!
Tam Bir Aile Komedisi: Argo Yok! Gülmece Var!

5,8 milyon takipçisi ile Türkiye’nin en sevilen Youtuber’ı Enes Batur’un ilk uzun metrajlı filmi “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?”nin Galası, 16 Ocak Salı Günü Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirildi. 15 günde 15 milyona yakın izleyici ile izlenme rekoruna imza atan fragmanın ardından “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filminin galası da yoğun ilgi ve katılımla yapıldı. Enes Batur ve filmde rol alan Reynmen, Kafalar gibi ünlü Youtube fenomenlerinin takipçileri galaya akın etti.

 

Sömestri tatili süresince 7 yaş ve üzeritüm çocukların ve gençlerin aileleri ile beraber izleyebileceği en eğlenceli yapım olmaya aday film, anne-babalardan da tam not aldı. Tertemiz, argosuz ve eğlenceli “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi” filmi, 19 Ocak’ta sinemalarda izleyici ile buluşacak.

 

Başrollerinde Türkiye’nin en çok takip edilen Youtube Fenomeni Enes Batur ile birlikte Bekir Aksoy, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Kerem Fırtına gibi güçlü oyuncuların ve Yeni Medyanın parlayan yıldızları ünlü Youtuberların yer aldığı, “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” Filminin Galası, 16 Ocak Salı günü Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirildi.  Eren Medya – ILS Vision yapımcılığında çekilen filmin yönetmenliğini Kamil Çetin üstlendi. 5,8milyon abonesi ile Türkiye’nin en çok takip edilen Youtuberı Enes Batur’un hayranları aileleriyle birlikte galaya akın etti. “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmi tüm izleyenlerin beğenisini kazandı.7 yaş ve üstü tüm çocukların izleyebileceği eğlenceli yapım, argosuz, tertemiz ve eğlenceli senaryosu ile anne-babalardan da tam not aldı.

Reynmen, Kafalar gibi Türkiye’nin sevilen Youtuberları filmde rol aldı

19 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanan filmde;Reynmen (Yusuf Aktaş), Kafalar isimli Youtube kanalı ile geniş bir kitleye ulaşan Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile Başak Karahan, Uras Benlioğlu, Baturay Anar, Şeyda Erdoğan, Burak Güngör, Kaya Giray gibi sevilen Youtube fenomenleri de rol aldı.

Enes Batur’un kendi hayatından izler taşıyan filmde; iş yoğunluklarından dolayı babası ve annesi ile zaman geçiremeyen ve dünyası 6 yaşındayken babasının aldığı bilgisayardan ibaret olan bir çocuğun, Youtuber olma hayali ile ailesinin gelecek endişesi arasında kalması, ikilemleri ve bir yıldıza dönüşme serüveni eğlenceli bir dille anlatılıyor. Film; dijital dünyanın zihnimizde yarattığı soruya eğlenceli ve mizah dolu bir filmle cevap arıyor: Gençler hayallerinin peşinde mi koşmalı? Yoksa gerçeklerle mi yüzleşmeli?

Ziyaretçi Yorumları