Asırlık Aroma’dan Çocuklara Çok Özel İçecekler
Asırlık Aroma’dan Çocuklara Çok Özel İçecekler

Asırlık Aroma’dan Çocuklara Çok Özel İçecekler! Aroma’nın Powerpuff Girls ve Ben10 karakterlerinden oluşan yeni ürünleri Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliğinde Levent’te yer alan Party Kids’de birçok ünlü anne ve çocuklarının da katıldığı özel bir etkinlikle tanıtıldı.

Meyve suyu sektörünün yarım asırlık firması Aroma, ‘Çocukluğunu Renkli Yaşa’ sloganından hareketle, Cartoon Network ile yaptığı iş birliği sonucu çocukların sevgilisi haline gelen ünlü çizgi film kahramanları Powerpuff Girl’s ve Ben10’u yeni ürün portföyüne taşıdı.

Aroma’nın yeni ürünleri, Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliğinde Levent’te yer alan Party Kids’de çocuklu annelere yönelik özel bir etkinlikle tanıtıldı. Bu özel etkinlikte, Aroma Gıda AŞ. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk’un yanı sıra Aroma Ailesi’nin yöneticileri de hazır bulundu. Etkinliğe, aralarında Şebnem Ünlü, Tuba Coşkun, Başak Soykan, Yeliz Yeşilmen, Zeynep Ilıcalı, Begüm Tacir, Özlem Mutlu Çetin, Fulya Gündoğdu, Gökçe Çil ve Cansen Kut gibi birçok ünlü sima katıldı. Katılan anne ve çocukları, birinden renkli aktivitelerin yer aldığı etkinlikte hayli neşeli zaman geçirdiler.

Asırlık Aroma’dan Çocuklara Çok Özel İçecekler!  

Yeni meyve suları çocuklardan tam not aldı

Çocuklar, etkinlik alanındaki aktivitelerle eğlenirken, diğer taraftan da Aroma’nın yeni ürün serisinde yer alan Powerpuff Girls ve Ben10 karakterlerinden oluşan meyve sularını tatma imkanı buldular. Yeni meyve suları çocuklardan tam not aldı.

Aroma’nın Powerpuff Girls ve Ben10 karakterlerinin yer aldığı yeni meyve suları, çocuklar için özel içerikte hazırlandı. Çocukların damak zevkine uygun olarak geliştirilen ve yüzde yüz katıksız olan meyve suları, vitamin bakımından da zengin bir içeriğe sahip.

Aroma’nın yeni meyve suları bu yaz, çocukların vazgeçilmezi arasında yerini alacak.

Ziyaretçi Yorumları