Tarkan Amerika Yolunda
Tarkan Amerika Yolunda

Tarkan Amerika Yolunda! Megastar, Tarkan’ın, New York’ta merakla beklenen konserlerinin ilk ayağı önceki akşamki konser serisinde, aralarında Rusya, Avusturya, İran, Azarbeycan, Meksika’nın da yer aldığı birçok farklı ülkeden sevenini bir araya getirdi.

Konser sırasında Amerika’da yaşayan Türklere seslenen Megastar, “Gurbet ellerdesiniz, size Türkiye’den şarkılarımla geldim, sevgimle geldim” dedi. Salondaki coşkulu seyirciye beş farklı dilde teşekkür eden Tarkan, “Cuppa” ile bise çıktı. Megastar “Acımayacak” şarkısı ile sahneye çıktığı gecede “Aşk Gitti Bizden”, “Şıkıdım”, “Dudu”, “Hüp”, “Touch”, “ComeCloser”, “Bounce” gibi çok sevilen Türkçe ve İngilizce şarkılarını binlerce seveniyle birlikte söyledi.Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosu Ertan Yalçın, Bülent Eczacıbaşı ve müzik dünyasının dünya çapındaki duayenlerinden Warner Chappel Music Publishing firmasının global CEO’su Richard Blackstone da vardı.

Megastar Tarkan, 5 Mart’ta Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, TheNovo’da, Turkcellsponsorluğunda vereceği son konser ile Amerika konser serisini tamamlamış olacak.

Ziyaretçi Yorumları